Jak działa pompa ciepła
Jak działa pompa ciepła
23 sierpnia 2018
Kocioł z zasobnikiem - razem czy osobno
Kocioł z zasobnikiem – razem czy osobno ?
24 sierpnia 2018

Zawór regulacyjny Vasco Smiley – dekoracyjne osłony zaworu

Sztuką jest stworzenie nawiewów i wyciągów, które będą wyglądały estetycznie, a jednocześnie będą pasowały do każdego wnętrza. Udało się to marce VASCO, w której ofercie znajdziesz zawór regulacyjny Smiley i dekoracyjne osłony zaworu.

Vasco Smiley – zawory regulacyjne

Zawór regulacyjny musi znaleźć się w każdym pomieszczeniu, do którego doprowadzana jest wentylacja. Pełni funkcję zaworu wlotowego lub wylotowego, w zależności od tego, z jakim typem pomieszczenia mamy do czynienia. Regulacja ilości przepuszczanego powietrza jest dokonywana przez ustawienie względem siebie dwu obrotowych tarcz. Na obudowie znajduje się podziałka, która pozwala na skuteczne ustawianie przepływu powietrza. Tarcze zostały wykonane z dźwiękochłonnego materiału, co zwiększa komfort akustyczny w domu.

Zawór regulacyjny Vasco smiley Zawór regulacyjny Vasco smiley

Osłony zaworów w dekoracyjnym wydaniu

Do nabycia są osłony w czterech wersjach:

  • okrągłe 
  • podwójne okrągłe
  • kwadratowe,
  • kwadratowe z zaokrągleniami.

Osłony można stosować na suficie lub ścianie. Zostały wykonane z aluminium pomalowanym matodą proszkowo. Mają delikatną strukturę, dzięki czemu można po nich malować farbą do ścian. Osłony zaworów dostarczane są z zaworami regulacyjnymi SMILEY systemu EASYFLOW.


Zawory do kupienia w naszym sklepie:

Vasco zawory powietrzne 11VE30150

Vasco zawory powietrzne 11VE30150

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/rekuperacja-vasco/25682-vasco-zawory-powietrzne-11ve30150.html

Vasco zawory powietrzne 11VE30200

Vasco zawory powietrzne 11VE30200

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/rekuperacja-vasco/25683-vasco-zawory-powietrzne-11ve30200.html

Zobacz więcej:

Rekuperacja Vasco – Budowa i Remont

Rekuperacja Vasco – Budowa i Remont

Rekuperacja Vasco

Zobacz: remont.biz.pl/category/rekuperacja-vasco/

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx