Jakie są koszty ogrzewania domu pompą gruntową i powietrzną?
Jakie są koszty ogrzewania domu pompą gruntową i powietrzną?
27 sierpnia 2018
Wentylacja kotłowni – naturalna, grawitacyjna czy mechaniczna?
Wentylacja kotłowni – naturalna, grawitacyjna czy mechaniczna ?
30 sierpnia 2018

Ogrzewanie promiennikami

Systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego od marki Zehnder

Zaproponowane przez markę Zehnder systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego to innowacyjne rozwiązania, w pełni funkcjonalne i dostosowane do potrzeb użytkownika.

Ogrzewanie i chłodzenie promiennikami

Ogrzewanie przy użyciu energooszczędnych promienników Zehnder odbywa się poprzez fale elektromagnetyczne, które przenikają powietrze bez utraty energii. Dopiero w kontakcie z ludzkim ciałem energia jest przekształcana w ciepło. Ogrzewanie to bardzo dobrze sprawdza się w przypadku pomieszczeń wielkokubaturowych np. hal czy magazynów mających wysokość od 3 do 30 metrów.

Systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego zaproponowane przez markę Zehnder są szybkie, wydajne i energooszczędne. Zapewniają pełną swobodę przy aranżacji wnętrza. Pozwalają na wytworzenie optymalnego klimatu we wnętrzach, dzięki wykorzystaniu zasady ciepła przekazywanego poprzez łagodne promieniowanie. Pozwala to na wyeliminowanie zawirowań kurzu, a także na bezgłośną pracę urządzenia. Takie rozwiązania bardzo dobrze sprawdzają się w biurach, szkołach i szpitalach.

Funkcjonalność systemy do ogrzewania i chłodzenia

Dzięki temu, że system wykorzystuje bezpośrednie promieniowanie wytwarzane przez panele promiennikowe, osiągnięcie optymalnej temperatury jest jak najbardziej możliwe, a zużycie energii jest przy tym minimalne. Rozwiązania te bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Można bez problemów wkomponować urządzenia w daną przestrzeń.

Ogrzewanie i chłodzenie promiennikami

Zalety systemu:

  • Wysoki komfort korzystania z systemu.
  • System zdrowy dla każdego.
  • Energooszczędność.
  • Sprawna i nieskomplikowana instalacja.
  • Swoboda architektoniczna pod względem instalacji ogrzewania.
  • Odczuwanie delikatnego efektu grzania.
  • Świeżość odczuwana w trybie chłodzenia.
  • Równomierny rozkład temperatury po całym pomieszczeniu.
  • Brak ruchu powietrza wywołanego przeciągami.

Wodne promienniki sufitowe Zehnder - referencje z obiektów w Polsce ( 2002 - 2015 )

Wodne promienniki sufitowe Zehnder – referencje z obiektów w Polsce ( 2002 – 2015 ) – kliknij by otworzyć


Skontaktuj się z nami by otrzymać projekt wraz z jego wyceną

Kontakt

Zobacz również:

Zehnder – Budowa i Remont

Zehnder – Budowa i Remont

Zehnder to bardzo dobrze znany producent systemów grzewczych, jak i chłodniczych, jakie można stosować w domu. Urządzenia od tego producenta zapewniają wyjątkowy komfort w każdym pomieszczeniu. Dbają również o to, aby można było w nich przebywać z wielką przyjemnością.

Zobacz: remont.biz.pl/category/zehnder/

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx