Jakie są koszty ogrzewania domu pompą gruntową i powietrzną?
Jakie są koszty ogrzewania domu pompą gruntową i powietrzną?
27 sierpnia 2018
Wentylacja kotłowni – naturalna, grawitacyjna czy mechaniczna?
Wentylacja kotłowni – naturalna, grawitacyjna czy mechaniczna ?
30 sierpnia 2018

Ogrzewanie promiennikami

Systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego od marki Zehnder

Zaproponowane przez markę Zehnder systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego to innowacyjne rozwiązania, w pełni funkcjonalne i dostosowane do potrzeb użytkownika.

Ogrzewanie i chłodzenie promiennikami

Ogrzewanie przy użyciu energooszczędnych promienników Zehnder odbywa się poprzez fale elektromagnetyczne, które przenikają powietrze bez utraty energii. Dopiero w kontakcie z ludzkim ciałem energia jest przekształcana w ciepło. Ogrzewanie to bardzo dobrze sprawdza się w przypadku pomieszczeń wielkokubaturowych np. hal czy magazynów mających wysokość od 3 do 30 metrów.

Systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego zaproponowane przez markę Zehnder są szybkie, wydajne i energooszczędne. Zapewniają pełną swobodę przy aranżacji wnętrza. Pozwalają na wytworzenie optymalnego klimatu we wnętrzach, dzięki wykorzystaniu zasady ciepła przekazywanego poprzez łagodne promieniowanie. Pozwala to na wyeliminowanie zawirowań kurzu, a także na bezgłośną pracę urządzenia. Takie rozwiązania bardzo dobrze sprawdzają się w biurach, szkołach i szpitalach.

Funkcjonalność systemy do ogrzewania i chłodzenia

Dzięki temu, że system wykorzystuje bezpośrednie promieniowanie wytwarzane przez panele promiennikowe, osiągnięcie optymalnej temperatury jest jak najbardziej możliwe, a zużycie energii jest przy tym minimalne. Rozwiązania te bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Można bez problemów wkomponować urządzenia w daną przestrzeń.

Ogrzewanie i chłodzenie promiennikami

Zalety systemu:

  • Wysoki komfort korzystania z systemu.
  • System zdrowy dla każdego.
  • Energooszczędność.
  • Sprawna i nieskomplikowana instalacja.
  • Swoboda architektoniczna pod względem instalacji ogrzewania.
  • Odczuwanie delikatnego efektu grzania.
  • Świeżość odczuwana w trybie chłodzenia.
  • Równomierny rozkład temperatury po całym pomieszczeniu.
  • Brak ruchu powietrza wywołanego przeciągami.

Wodne promienniki sufitowe Zehnder - referencje z obiektów w Polsce ( 2002 - 2015 )

Wodne promienniki sufitowe Zehnder – referencje z obiektów w Polsce ( 2002 – 2015 ) – kliknij by otworzyć


Skontaktuj się z nami by otrzymać projekt wraz z jego wyceną

Kontakt

Zobacz również:

Zehnder – Budowa i Remont

Zehnder – Budowa i Remont

Zehnder to bardzo dobrze znany producent systemów grzewczych, jak i chłodniczych, jakie można stosować w domu. Urządzenia od tego producenta zapewniają wyjątkowy komfort w każdym pomieszczeniu. Dbają również o to, aby można było w nich przebywać z wielką przyjemnością.

Zobacz: remont.biz.pl/category/zehnder/

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx