Porównanie kosztów wytworzenia ciepła
Porównanie kosztów wytworzenia ciepła
9 maja 2018
Dla kogo pompa ciepła
Dla kogo pompa ciepła ?
10 maja 2018

Płatki ( chipsy ) dekoracyjne do żywic, żywicy - posadzek, posadzki

Płatki dekoracyjne do zastosowania z żywicami posadzkowymi ( żywica epoksydowa lub poliuretanowa ) stanowią doskonałą dekoracje gotowej podłogi w salonie, pokoju, garażu czy piwnicy.

Płatki dekoracyjne porozrzucane na posadzce znacznie poprawią wygląd Twojej posadzki sprawiając że będzie taka posadzka będzie wspaniałą dekoracją podłogi. Dodatkowym atutem płatków jest to że potrafią zamaskować drobne nierówności podłoża oraz wpływają na zwiększenie efektu antypoślizgowego. Płatki można stosować zarówno wewnątrz na posadzkach epoksydowych jak i na zewnątrz na posadzkach poliuretanowych. Idealne do zastosowania zarówno w garażu, piwnicy, kotłowni jak i balkonie czy tarasie

Wykaz dostępnych wzorów płatków dekoracyjnych

Kolory w zależności od ustawień twojego monitora mogą nieznacznie się różnić od zaprezentowanych na stronie

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie rzeczywistego wyglądu, zapraszam do siedziby firmy w celu zapoznania się z wzornikiem

Ile kosztują płatki dekoracyjne

Cena płatków dekoracyjnych ( chipsów ) podana według cennika 2018 ma charakter informacyjny oraz może różnić się od ceny podanej w sklepie

Płatki ( chipsy ) dekoracyjne do żywic

50PLN

Cena za opakowanie 0,5 kg

Termin realizacji - 5 dni roboczych

Jakie jest zużycie płatków dekoracyjnych

Rzadki zasyp - około 0,10 kg / m 1 ( z 1 kg płatków około 10 m2 )

Gęsty zasyp - około 0,20 kg / m 1 ( z 1 kg płatków około 5 m2 )

Płatki można również wykorzystać do dekoracji ścian

Płatki dekoracyjne ( chipsy ) zostają wtedy narzucone na malowana ścianę

Zobacz systemy posadzkowe w których najczęściej są wykorzystywane płatki dekoracyjne

Płatki dekoracyjne do żywic – posadzek.

Chcesz, aby Twoja posadzka lub podłoga żywiczna wyglądała w niepowtarzalny, unikatowy sposób? Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie na niej płatków dekoracyjnych. Porozrzucane na posadzce w znaczący sposób poprawiają jej wygląd. Ponadto, płatki dekoracyjne potrafią jeszcze jedną rzecz – są w stanie zamaskować nierówności, jakie pojawiają się na powierzchni posadzki. Dzięki temu wygląda ona po prostu pod każdym względem idealnie, z czego inwestor może być zadowolony. Płatki dekoracyjne można zastosować w garażu, piwnicy, kotłowni, na balkonie i tarasie.

Płatki można zastosować z produktami marki sika, noxan, tikkurila, basf, ciech, lerg.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx