Żywica epoksydowa – to musicie o niej wiedzieć
Żywica epoksydowa – to musicie o niej wiedzieć!
20 sierpnia 2018
Foldery produktowe Zehnder ComfoAir Q - zestawienie danych
Dane porównawcze Zehnder ComfoAir do central wentylacyjnych Zehnder ComfoAir Q
22 sierpnia 2018

Daikin Altherma 3 – poznaj nowe pompy ciepła

Daikin Altherma 3 zapewnia ogrzewanie w nowych budynkach. Rozwiązanie składa się z kilku ważnych elementów, wśród których najważniejsza jest sprężarka Daikin, a także czynnik chłodniczy R-32. Urządzenie osiąga sprawność energetyczną na poziomie A++.

 Dwie jednostki wewnętrzne i jedna zewnętrzna

  • Jednostka naścienna – elastyczna i kompaktowa jednostka ma możliwość podłączenia oddzielnego zbiornika ciepłej wody użytkowej o pojemności 500 litrów. Zbiornik może być wspomagany solarnie lub nie. Nowoczesny styl i wzornictwo sprawiają, że jednostka prezentuje się w niezwykle atrakcyjny sposób.
  • Jednostka przypodłogowa – kompaktowa jednostka, która zajmuje bardzo mało miejsca zawiera wszystkie komponenty montowane fabrycznie. Pobiera bardzo mało energii elektrycznej, która potrzeba jest do podgrzania ciepłej wody użytkowej. Model może zostać wyposażony w moduł dwustrefowy, który pozwala na regulowanie temperatury w dwóch strefach.
  • Jednostka zewnętrzna – posiada czynnik chłodniczy R-32, co wpływa na wyższą sprawność jej działania, ponadto posiada uchwyty ułatwiające montaż.

Intuicyjne sterowanie pompami ciepła Daikin Altherma

Podgląd temperatury jest możliwy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku na specjalnie dedykowanym wyświetlaczu. Można jest personalizacja liczby stref wymagających ogrzewania, a także pełne dostosowanie temperatury do potrzeb użytkownika. Dzięki Daikin-Eye można zapoznać się z aktualnym statusem jednostki. Kolor niebieski oznacza poprawną pracę jednostki, a czerwony błąd w jej działaniu.

Zalety Daikin Altherma 3

  • Wysoka wydajność osiągana dzięki technologii Bluevolution.
  • Urządzenie może pracować nawet wtedy, gdy na zewnątrz jest -25 stopni Celsjusza.
  • Bezproblemowy montaż, nawet na niewielkiej powierzchni.
  • Sterowanie przy użyciu aplikacji lub systemu sterowania.

Pełna oferta pomp Daikin Altherma

DAIKIN Cennik Systemów Grzewczych 2018 – Systemy ogrzewania

Wycena urządzeń

Pompa ciepła Daikin – Budowa i Remont

Pompa ciepła Daikin – Budowa i Remont

Pompa ciepła Daikin

Zobacz: remont.biz.pl/category/pompa-ciepla-daikin/

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx