Przenieś krainę kwitnącej wiśni do swojej sypialni
5 listopada 2014
Czym jest kosztorys budowlany
Czym jest kosztorys budowlany ?
8 listopada 2014

Wystrój wnętrz to element, do którego nawet najmniej obeznana z tematem osoba przywiązuje wagę. Każdy bowiem chce mieszkać w ładnym, przestronnym, a przede wszystkim ciekawym wnętrzu. Aranżacje wnętrz pozwalają pokazać swoje prawdziwe ja, swoją całą osobowość. Wybierając materiał pokrywający nasze ściany w przedpokoju, w jadalni czy w łazience (a czasem nawet i w bardzo surowych salonach) można zdecydować się na panele ścienne 3d typu „Dunes pixels”. Specyfika tego modelu polega na tym, że wnętrze może wyglądać jak złożone z kilkuset pikseli, których można dotknąć i poczuć. Dzięki temu zaintrygują one nie jednego gościa.

Aranżacje wnętrz wykonane tego rodzaju panelami sprawią, że pomieszczenie wyda się bardziej przestronne i nabierze mocnego i surowego klimatu. Jest to doskonałe rozwiązanie, które można zastosować w szerokich i ciemnych holach, które zwykle są w mieszkaniach zaniedbywane.

Panele na ścianę w przedpokoju czy w holu o takiej fakturze, w białym kolorze sprawią, że wnętrze wyda się nie tylko jaśniejsze, ale też bardziej przestronne. Jego surowość można przełamać odpowiednimi dodatkami. Decydując się na panele ścienne 3d należy mieć na uwadze fakt, że powinny się one znaleźć na jednej ze ścian (tylko wtedy nie przytłoczy i nie zmniejszy optycznie pomieszczenia). Najlepiej, aby umieścić go na takiej ścianie, na której nie ma drzwi czy okien. Tak ciekawy wzór i model nie powinien być przerywany – powinien tworzyć spójną całość. Pamiętając o tych kilku zasadach z pewnością cały wystrój pokoju będzie zaskakiwał naszych gości.


Panele do kupienia w naszym sklepie

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Dunes – Pixels – Sklep dekoracja wnętrz

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Dunes – Pixels – Sklep dekoracja wnętrz

PIXELS definiuje przestrzeń przez odniesienie do wirtualnego świata pulsujących punktów. Głęboki profil motywu oraz pozioma i pionowa charakterystyka rytmów

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/panele-3d-dunes/453-dunes-pixels-panel-dekoracyjny-scienny-3d.html
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx