Sufit podwieszany – stelaż
16 lutego 2015
SikaBond®-T45
18 lutego 2015

Panele ścienne – jak stworzyć niepowtarzalną ścianę

Panele dekoracyjne 3D w każdym pomieszczeniu to dobry pomysł. Pomagają w urozmaiceniu wnętrza i nadają mu dekoracyjnego charakteru. Warto więc na takie właśnie rozwiązanie się zdecydować, ponieważ jest to sposób na stworzenie oryginalnego wnętrza, w którym z przyjemnością będziemy przebywali. Nie ma takiej możliwości, aby się to komuś nie spodobało. Na szarej ścianie z płytek przypominających strukturę kamień, umieszczone zostały trzy prostokątne panele dekoracyjne. Na białym tle umieszczone zostały czarne mozaiki, które prezentują się w niezwykle atrakcyjny, a jednocześnie elegancki sposób. Dzięki temu, że umieszczone są na szarych płytkach ściennych, ładnie się odróżniają i są bardzo dobrze widoczne.

Panele ścienne 3 D Loft 26

Stanowią niezastąpiony element dekoracyjny w takim wnętrzu. Nad panelami umieszczone zostały halogeny, które wieczorami będą oświetlały ścianę. Można będzie dzięki temu uzyskać dodatkowy efekt wizualny poprzez światło. To jak najbardziej będzie stanowiło świetną formę dekoracyjną. Wnętrze, w którym takie panele zostały umieszczone jest utrzymane w eleganckim, nowoczesnym stylu. Wykorzystane zostały szarości jak i biel do zaaranżowania wnętrza, które dzięki temu prezentuje się w ascetyczny sposób. Wykorzystane zostały tutaj również elementy czerni, które widoczne są w wykończeniach mebli. Oprócz stołu jadalnego, sofy i dodatkowych mebli, ciekawa w tym pomieszczeniu jest lampa, stojąca, która umieszczona jest na półokrągłym drążku opadającym na kanapę. Dzięki temu, ta część salonu zostanie w bardzo dobry sposób oświetlona i to w takich oryginalny sposób.Na pewno uzyskać będzie można wysokie zadowolenie z takich właśnie efektów. Nowoczesne wnętrze stworzone w taki właśnie sposób powodowało będzie u nas prawdziwą dumę, z czego każdy będzie mógł być w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany. 

dekor_26_strona_top

Panele mona kupić u nas w sklepie – kliknij by przejść

 Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Franek
Franek
9 lat temu

Ciekawe zastosowanie paneli.

1
0
Podziel się swoją opiniąx