Pomarańczowy pokój dla dziecka
16 października 2014
Projekt łazienki – wykorzystanie kamienia naturalnego
18 października 2014

Artystyczne panele gipsowe na ścianach

Przynajmniej jedna ściana w pomieszczeniu nowoczesnym powinna się wyróżniać na tle innych. Dzięki temu, stworzymy niesamowite wrażenie, które będzie sprawiało, że takie wnętrze po prostu stanie się dużo bardziej ciekawe.

Dobrym pomysłem na wyróżnienie jednej ściany jest wykorzystanie rozwiązania jakim są panele ścienne 3d. Uzyskujemy wtedy nierówną strukturę, która świetnie się prezentuj i wyróżnia na tle innych ścian w pomieszczeniu. Najlepiej, gdyby struktura takiej ściany niejako wychodziła ze ściany. Dzięki temu, można będzie zobaczyć niesamowity efekt.

Ważne jest, aby panele dekoracyjne zostały w ładny sposób oświetlone. Dzięki temu, wieczorem będą się świetnie prezentowały, ponieważ ładnie będzie widać strukturę takich paneli. Typowo modernistyczne wnętrza nie wymaga wielu elementów. Wystarczy na tle takiej dekoracyjnej ściany ustawić fotel w kontrastowym, mocnym kolorze, a efekt jaki uzyskamy będzie zachwycający. W tym przypadku, na tle białych paneli dekoracyjnych ustawiono mocno różowe krzesło, które piękne kontrastuje z całą przestrzenią.

 

Panel dekoracyjny – Loft Design System – Dekor 29

Loft Design System - Dekor 29 - Panel dekoracyjny ścienny 3D 02


 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx