forum wentylacja - salon klimatyzacja 2017
Forum wentylacja – salon klimatyzacja 2017
3 marca 2017
Dom z drukarki 3D. Czy to możliwe ?
Dom z drukarki 3D. Czy to możliwe ?
14 marca 2017
Pokaż wszystkie
Forum Wentylacja – Salon klimatyzacja 2017. Byliśmy tam !

Forum Wentylacja – Salon klimatyzacja 2017. Byliśmy tam !

Forum Wentylacja – Salon klimatyzacja 2017. Byliśmy tam !

W dniach 7-8 marca 2017 nasza ekipa uczestniczyła w jubileuszowej 15 edycji targów FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017, które odbyły się w Warszawie. Było to największe spotkanie specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej, a wśród nich my.

Przez dwa dni mieliśmy okazję obserwować z bliska nowinki z zakresu wentylacji. Bacznie obserwowaliśmy przegląd systemów VRF, a także prawdziwy hit, czyli wentylatory oddymiające.

Szczególnie interesującym dla nas miejscem była Strefa Instalatora. Jest to specjalna strefa stworzona z myślą o instalatorach systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia. Szkolenia podniosły nasze kwalifikacje. Poznaliśmy nowe rozwiązania techniczne. Wszystko, czego się nauczyliśmy sukcesywnie będziemy wprowadzać do swojej oferty.

Ciekawą częścią targów są seminaria, na których można posłuchać wykładów największych specjalistów z branży. Prowadzone są przez niezależnych, najwyższej klasy specjalistów reprezentujących Stowarzyszenie Polska Wentylacja lub zaproszonych przez Stowarzyszenie. Tematyka spotkań była różnorodna. Ciekawy dla naszej ekipy był przede wszystkim blok dotyczący energii w klimatyzacji, a także warsztat projektanta, na którym mogliśmy poobserwować najciekawsze rozwiązania instalacyjne związane z wentylacją i klimatyzacją w budynkach, które zostały oddane do użytku w latach 2015-2016.

Targi w liczbach:
Liczba wystawców: 174
Powierzchnia ekspozycji: 9000 m2
Liczba produktów zgłoszonych do Aren Technologii: 22
Liczba nowych produktów zgłoszonych do Konkursu: 50Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx