forum wentylacja - salon klimatyzacja 2017
Forum wentylacja – salon klimatyzacja 2017
3 marca 2017
Dom z drukarki 3D. Czy to możliwe ?
Dom z drukarki 3D. Czy to możliwe ?
14 marca 2017
Pokaż wszystkie
Forum Wentylacja – Salon klimatyzacja 2017. Byliśmy tam !

Forum Wentylacja – Salon klimatyzacja 2017. Byliśmy tam !

Forum Wentylacja – Salon klimatyzacja 2017. Byliśmy tam !

W dniach 7-8 marca 2017 nasza ekipa uczestniczyła w jubileuszowej 15 edycji targów FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017, które odbyły się w Warszawie. Było to największe spotkanie specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej, a wśród nich my.

Przez dwa dni mieliśmy okazję obserwować z bliska nowinki z zakresu wentylacji. Bacznie obserwowaliśmy przegląd systemów VRF, a także prawdziwy hit, czyli wentylatory oddymiające.

Szczególnie interesującym dla nas miejscem była Strefa Instalatora. Jest to specjalna strefa stworzona z myślą o instalatorach systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia. Szkolenia podniosły nasze kwalifikacje. Poznaliśmy nowe rozwiązania techniczne. Wszystko, czego się nauczyliśmy sukcesywnie będziemy wprowadzać do swojej oferty.

Ciekawą częścią targów są seminaria, na których można posłuchać wykładów największych specjalistów z branży. Prowadzone są przez niezależnych, najwyższej klasy specjalistów reprezentujących Stowarzyszenie Polska Wentylacja lub zaproszonych przez Stowarzyszenie. Tematyka spotkań była różnorodna. Ciekawy dla naszej ekipy był przede wszystkim blok dotyczący energii w klimatyzacji, a także warsztat projektanta, na którym mogliśmy poobserwować najciekawsze rozwiązania instalacyjne związane z wentylacją i klimatyzacją w budynkach, które zostały oddane do użytku w latach 2015-2016.

Targi w liczbach:
Liczba wystawców: 174
Powierzchnia ekspozycji: 9000 m2
Liczba produktów zgłoszonych do Aren Technologii: 22
Liczba nowych produktów zgłoszonych do Konkursu: 50Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx