Rekuperacja ( rekuperator ) a okap kuchenny - K1
Rekuperacja ( rekuperator ) a okap kuchenny
21 czerwca 2020
Nożyce do żywopłotu – 5 porad, jaki model wybrać - K4
Nożyce do żywopłotu – 5 porad, jaki model wybrać
24 czerwca 2020
Pokaż wszystkie
Posadzka żywiczna antypoślizgowa na schody zewnętrzne - weber.tec Ergodur + weber.tec PU KV N - K1

Posadzka żywiczna antypoślizgowa na schody zewnętrzne - weber.tec Ergodur + weber.tec PU KV N - K1

Posadzka żywiczna antypoślizgowa na schody zewnętrzne - weber.tec Ergodur + weber.tec PU KV N

Powłoka z antypoślizgowej żywicy na betonowe schody zewnętrzne to idealne rozwiązanie które w przeciwieństwie do okładzin z płytek lub kamienia gwarantuje długi bezproblemowy okres użytkowania tak wykonanych schodów z żywicy. Podstawą systemu jest produkt weber.tec Ergodur czyli (Harz Ergodur Flex) - uniwersalna, szybkowiążąca, dwukomponentowa żywica epoksydowa która znajduje zastosowanie w tak ekstremalnych zastosowaniach jak powłoka ochronna na mostach drogowych i kolejowych. Całość systemu wieńczy produkt weber.tec PU KV N czyli powłoka zamykających (lakierowania) na antypoślizgowych i gładkich posadzkach i powłokach z żywic epoksydowych i poliuretanowych.

Właściwości weber.tec Ergodur

• może być stosowana już na 7-dniowym betonie

• ma niską lepkość

• ma bardzo dobre właściwości penetrujące

• jest odporna na działanie temperatury otwartego płomienia (co najmniej +200°C)

• może być stosowana już przy temperaturze podłoża powyżej + 5°C

weber.tec Ergodur ma zastosowanie, jako grunt pod membrany hydroizolacyjne oraz jako samodzielna hydroizolacyjna powłoka ochronna na mostach drogowych i kolejowych, betonowych i stalowych, a także na tarasach, parkingach wielopoziomowych oraz innych obiektach inżynieryjnych. Żywica może być także stosowana jako spoiwo do produkcji epoksydowych szpachlówek i zapraw naprawczych.

Żywica weber.tec Ergodur w połączeniu z frakcjonowanym piaskiem kwarcowym służy jako spoiwo do wykonywania zapraw żywicznych.

Właściwości weber.tec PU KV N

• doskonała przyczepność do powłok żywicznych

• odporna na ścieranie, czynniki atmosferyczne i sole odladzajace

• odporna na wodę, chemikalia, oleje mineralne, benzynę, liczne kwasy i zasady

• błyszcząco-matowa powierzchnia

• do stosowania wewnątrz i na zewnątrz

Wykonywanie powłok zamykających (lakierowania) na antypoślizgowych i gładkich posadzkach i powłokach z żywic epoksydowych i poliuretanowych. Zamknięcie powierzchni wykonanych na szorstko zwiększa ich odporność na ścieranie. Taki sposób wykonania wierzchniej warstwy posadzki stosowany jest w miejscach gdzie wymagana jest odpowiednia antyposlizgowość (szorstkość) posadzki, np. w halach przemysłowych, magazynach, pomieszczeniach mokrych, a także na powierzchniach parkingów piętrowych, ciągów komunikacyjnych dla pieszych, ścieżek rowerowych.

Żywica może być stosowana także na powierzchniach metalowych i starych powłokach żywicznych. Z uwagi na skład oraz wysoką zawartość barwników doskonale kryje powierzchnie i nie ulega przebarwieniom w wyniku działania słońca i promieni UV.

Posadzka żywiczna na betonowych schodach w celu uzyskania powłoki antypoślizgowej przesypana jest piaskiem kwarcowym o frakcji 0,7 -1,2 mm

Dostępne kolory wykończenia posadzki

Ile kosztuje wykonanie posadzki żywicznej antypoślizgowej na schodach zewnętrznych

Posadzka żywiczna (żywica ) antypoślizgowa na schody zewnętrzne

Na zapytanie

weber.tec Ergodur + weber.tec PU KV N

logo weber - K1

Posadzki i powłoki żywiczne firmy Weber

Zobacz pozostałe rozwiązania systemowe tego producenta i sprawdź dlaczego to właśnie one są jednymi z najczęściej wybieranych rozwiązań w obszarze posadzek żywicznych.

Zobacz
Posadzki-parkingowe-NK

Posadzki żywiczne

Zobacz nasz dział tematyczny poświęcony posadzką żywicznym i sprawdź dlaczego warto zdecydować się na to właśnie rozwiązanie.

Zobacz

Posadzka żywiczna antypoślizgowa na schody zewnętrzne – weber.tec Ergodur + weber.tec PU KV N

Powłoka z antypoślizgowej żywicy na betonowe schody zewnętrzne to idealne rozwiązanie które w przeciwieństwie do okładzin z płytek lub kamienia gwarantuje długi bezproblemowy okres użytkowania tak wykonanych schodów z żywicy. Podstawą systemu jest produkt weber.tec Ergodur czyli (Harz Ergodur Flex) – uniwersalna, szybkowiążąca, dwukomponentowa żywica epoksydowa która znajduje zastosowanie w tak ekstremalnych zastosowaniach jak powłoka ochronna na mostach drogowych i kolejowych. Całość systemu wieńczy produkt weber.tec PU KV N czyli powłoka zamykających (lakierowania) na antypoślizgowych i gładkich posadzkach i powłokach z żywic epoksydowych i poliuretanowych. Żywica na schody zewnętrzne z betonu lub lastrika.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx