DAIKIN Cennik Systemów Grzewczych 2018
DAIKIN Cennik Systemów Grzewczych 2018 – Systemy ogrzewania
7 czerwca 2018
Posadzka epoksydowa zamiast płytek w garażu
Posadzka epoksydowa zamiast płytek w garażu
8 czerwca 2018
Pokaż wszystkie
Styrodurex farba do styroduru i styropianu

Styrodurex farba do styroduru i styropianu

Styrodurex farba do styroduru i styropianu

STYRODUREX jest wodorozcieńczalną, akrylową farbą o bardzo dużej odporności na warunki atmosferyczne i doskonałej przyczepności do podłoża.

Zastosowanie

STYRODUREX przeznaczony jest do malowania powierzchni styropianowych (styrodurowych) na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Właściwości farby Styrodurex

Powłoka odporna na warunki atmosferyczne: kwaśne deszcze, alkalia, spaliny, słońce

Powłoka odporna jest na ścieranie

Wyrób ekologiczny, wodorozcieńczalny, akrylowy

Farba jest doskonale przyczepna do podłoża

Kolory farby Styrodurex

Po uzgodnieniu może być kolorowany zgodnie ze wzornikami RAL i NCS.

Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz farbę w innym kolorze

RAL 3016
RAL 9010
RAL 6029
RAL 9004

Ile kosztuje farba Styrodurex

Cena Styrodurex podana według cennika 2018 ma charakter informacyjny oraz może różnić się od ceny podanej w sklepie

Styrodurex 1 L

49PLN

Opakowanie 1 litr

Styrodurex 5 L

158PLN

Opakowanie 5 litrowe

Styrodurex 10 L

308PLN

Opakowanie 10 litrowe


Cena pomalowania jednego metra kwadratowego styropianu lub styroduru to koszt około 8 zł ( 1 – warstwy powłoki )

Podano koszt malowania bez robocizny oraz materiałów dodatkowych takich jak pędzle, wałki itp. Koszt podano przy zużyciu teoretycznym farby na poziomie 8 m² z 1 litra farby ( przy jednokrotnym malowaniu )


Przed przystąpieniem do prac zapoznaj się z dokumentacja techniczną produktu !


Jaka jest farba do styroduru lub styropianu Styrodurex? Odporna na warunki atmosferyczne, na ścieranie. Ponadto, jest to produkt odznaczający się doskonałą przyczepnością do podłoża. Produkt powstaje zgodnie z zasadami ekologicznymi, dlatego nie jest szkodliwy dla środowiska. Jest akrylowy i wodorozcieńczalny. Przeznaczony jest do malowania powierzchni styropianowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Wszystko to sprawia, że zastosowanie tej farby jest szerokie i możliwe do dostosowania do potrzeb użytkownika.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx