Dlaczego warto stosować kolektory słoneczne ?
Dlaczego warto stosować kolektory słoneczne ?
27 kwietnia 2018
montaz klimatyzacji
Klimatyzacja – sprzedaż i montaż – Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów
29 kwietnia 2018

Klimatyzator LG Standard – dual inventer

 

 

 

Dane techniczne: klimatyzatory ścienne LG standard (r410a)

 

Jednostka wewnętrzna P09EN.NSJP12EN.NSJP18EN.IUSKP24EIM.NSK
WydajnośćChłodzenieMin,/Nom./Maks.W890/2500/3700890/3500/4040900/5000/5525900/6600/7420
WydajnośćOgrzewanie +7°CMin. / Nom./ Maks.w890/3200/4100890/3800/5100900/5800/6438900/7500/8640
 Ogrzewanie -7°CNom.w3000360038004850
Pobór mocyChłodzenieNom.W670108015872275
Pobór mocyOgrzewanie +7″CNom.w840100016112308
EER  W/W3,733,243,152,90
SEER6,56,46,56,2
Obciążenie chłodnicze ERP  kW2,53,55,06,6
COP  W/W3,813,803,603,25
SCOP4,04,04,03,9
Obciążenie grzewcze ERP  kW2,42,53,95,0
Klasa efektywności energetycznejChłodzenieSkala od A++ do E A++A++A++A++
Klasa efektywności energetycznej

 

OgrzewanieSkala od A++ do E A+A+A+A
Roczne zużycie energiiChłodzenie kWh/rak134191269372
Roczne zużycie energiiOgrzewanie kWh/rok84087513651794
Poziom ciśnienia akustycznegoChłodzenieS/N/Ś/WdB(A)19/27/35/4119/27/35/4131/34/39/4431/34/42/47
Poziom ciśnienia akustycznegoOgrzewanieN/Ś/WdB(A)27/35/4127/35/4134/39/4434/42/47
Poziom mocy akustycznejChłodzenieWysokadB(A)59596065
Poziom mocy akustycznej S/N/Ś/Wm*/min3,0/4,2/7,5/10,03,0/4,2/7,5/10,08,0/10,5/13,0/14,58,0/10,5/13,1/16,1
Przepływ powietrza Maks. (Powerjm3/min11,512,515,520,0
 OgrzewanieN/Ś/Wm3/min5,6/7,2/10,05,6/7,2/10,011,0/13,5/16,011,0/15,0/1 B,5
Wydajność osuszania  l/h1,11,31,82,5
Prąd roboczyChłodzenieNom./Maks.A3,0/6,04,7/6,06,9/9,010,1/14,0
OgrzewanieNom. / Maks.A3,7/7,04,5/7,07,1/9,510,4/14,0
_ .ChłodzenieNom.A3,04,76,910,1
 OgrzewanieNom.A3,74,57,110,4
Zasilanie  0/V/Hz1 / 220-240/501 / 220-240/501 / 220-240/501/220-240/50
Zabezpieczenie A15152025
Przewody zasilana 1 sterowania  Nxmm’4×1,5(zjed.zewn.)4 x 1,5 (zjed. zewn.)4×1,5 (zjed. zewn.)4×1,5 (zjed. zewn.)
Wymiary  mm837*308*189837*308*189998*345*210998*345*210
Ciężar netto  kg8,58,511,612,5
   W30303060
JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA P09EN.UA3P12EN.UA3P18EN.UL2P24EN.UUE
Zakres pracyChłodzenieMin.-Maks.*C-10-48-10-48-15-48-15-48
OgrzewanieMin.-Maks.°c-10-24-10-24-10-24-10-24
Poziom ciśnieniaChłodzenieWysokadB(A)49495356
akustycznegoOgrzewanieWysokadB(A)50505557
Poziom mocy akustycznejChłodzenieWysokadB(A)65656570
Przepływ powietrzaChłodzenieWysokam*/min27273550
Przewody zasilające  N xmmJ3×2,53×2,53×2,53×2,5
  Min,m3333
0 rurowanieDł. instalacjiMaks.m15152030
 Różnica wysokościMaks.m771015
 CieczŚrednica zewn.mm(cale)6,35(1/4)635(1/4)6,35(1/4)6,35(1/4)
Przyłącza rurGazŚrednica zewn.mm(cale)9,52 (3/8)9,52 (3/8)12,7(1/2)15,88(5/8)
 SkraplinyŚrednica zewn.mm21,521,521,521,5
 Typ  R410AR410AR410AR410A
 11. fabrycznamax dfc inst. 7,5m 95095012001350
Czynnik chłodniczyEkwiwalent CO, tC02eq1,981,982,512,82
 Dawka dodatkowa g/m20202030
 GWP  2087,52087,52087,52087,5
Moc silnika wentylatora  W43434385
 RotacyjnaRotacyjnaPodwójna rotacyjnaPodwójna rotacyjna
Ciężar netto  kg292936,746
Wymiary  mm717*483*230717*483*230770*545*288870*655*320

Dane techniczne: klimatyzatory ścienne LG standard (r32)

  S09EQ.NSJS12EQ.NSJS18EQ.I\ISK
WydajnośćChłodzenieMin. /Nom, /Maks.W890/2500/3700890/3500/4040900/5000/5500
Ogrzewanie +7°CMin. / Nom./Maks.w890/3300/4100890/4000/5100900/5800/6400
Pobór mocyOgrzewanie-7°CNom.W260030004200
Pobór mocyChłodzenieNom.W65610801562
Ogrzewanie +7″CNom.w80010501611
EER  W/W3,813,243,20
SEER7,06,67,0
Obciążenie chłodnicza ERP  kW2,53,55,0
COP  w/w4,133,813,60
SCOP4,04,04,3
Obciążenie grzewcze ERP  kW2,52,53,9
Klasa efektywnościChłodzenieSkala od A++ do E A++A++A++
energetycznejOgrzewanieSkala od A++ do EkWh/rokA+A+A+
Roczne zużycie energiiChłodzenie 125186250
Ogrzewanie kWh/rok8758751270
Poziom ciśnieniaChłodzenieS/N/Ś/WdB(A)19/27/35/4119/27/35/4131/34/39/44
akustycznegoOgrzewanieN/Ś/WdB(A)27/35/4127/35/4134/39/44
Poziom mocy akustycznejChłodzenieWysokadB(A)595960
Przepływ powietrzaChłodzenie OgrzewanieS/N /5/Wms/min3,0/4,2/7,5/10,03,0/4,2/7,5/10,08,0/10,5/13,0/14,5
Maks. (Power)mVmin12,512,515,5
 N/Ś/WmVmin5,6/7,2/10,05,6/7,2/10,011,0/13,5/16,0
Wydaptość osuszania  l/h1,1131,8
Prąd roboczyChłodzenieNom./ Maks.A3,3/6,04,7/6,06,9/9,0
OgrzewanieNom./Maks.A4,0/7,04,7/7,07,1 /9,5
Prąd rozruchowyChłodzenieNom.A334,76,9
OgrzewanieNom.A4,04,77,1
Zasilanie  0 / V /Hz1 / 220-240/501 / 220-240/501 / 220-240/50
Zabezpieczenie  A151520
Przewody zasilania 1 sterowania  N xmm’4×1,5 (zjed. zewn.)4×1,5 (zjed. zewn.)4×1,5 (zjed. zewn.)
Wymiary  mm837*308*189837*308*189998*345*210
Ciężar netto  kg8,78,711,9
   W303030
JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA S09EQ.UA3S12EQ.UA3S18EQ.UL2
 ChłodzenieMin.-Maks.“C-10-48-10-48-15-48
 OgrzewanieMin.-Maks.„C-10-24-10-24-10-24
Poziom ciśnieniaChłodzenieWysokadB(A)484853
akustycznegoOgrzewanieWysokadB(A)505055
Poziom mocy akustycznejChłodzenieWysokadB(A)656565
Przepływ powietrzaChłodzenieWysokarnYmin272735
Przewody zadające  N xmmJ3×2,53×2,53×2,5
  Min.m333
O rurowanieDł. instalacjiMaks.m151520
 Różnica wysokościMaks.m7710
 CieczŚrednica zewn.mm(cale)635(1/4)635(1/4)635(1/4)
Przyłącza rurGazŚrednica zewn.mm(cale)9,52 (3/8)9,52(3/8)12,7(1/2)
 SkraplinyŚrednica zewn.mm21,521,521,5
 Typ  R32R32R32
 11. fabrycznamaxdt inst.7,5m 7007001000
Czynnik chłodniczyEkwiwalent CO, tC02eq0,470,470,68
 Dawka dodatkowa g/m202020
 GWP  675675675
Moc silnika wentylatora  W434343
Typ sprężarkiPodwójna rotacyjnaPodwójna rotacyjnaPodwójna rotatyjna
Ciężar netto  kg25,125,134,4
Wymiary  mm717*483*230717*483*230770*545*288

Wymiary montażowe klimatyzatory LG Standard

 

Klimatyzator LG standard - wymiary

Ceny klimatyzatorów LG Standard * 

* Ceny katalogowe producenta, w przypadku odsprzedaży możliwość udzielenia rabatu instalatorskiego

LG Standard – R32

ModelWydajność chłodnicza / grzewcza (kW)Klasa efektywności energetycznej chłodzenie/ grzanie (skala od A++ do E)Jednostka wewn. Jednostka zewn.Cena jednostki netto (PLN)Cena kompletu netto (PLN)
S09EQ 2,5 / 3,3 A++ / A+S09EQ.NSJ1 100,00 zł2 900,00 zł
S09EQ.UA31 800,00 zł
S012EQ 3,5 / 4,0 A++ / A+S12EQ.NSJ1 200,00 zł3 100,00 zł
S12EQ.UA31 900,00 zł
S018EQ 5,0 / 5,8 A++ / A+S18EQ.NSK1 800,00 zł4 700,00 zł
S18EQ.UL22 900,00 zł
S024EQ6,6 / 7,5 A++ / A+S24EQ.NSK2 600,00 zł5 900,00 zł
S24EQ.UUE3 300,00 zł

Czerwoną czcionką oznaczono dane wstępne. Uwaga: klasa wydajności energetycznej mierzona: w trybie chłodzenia współczynnikiem SEER, w trybie grzania współczynnikiem SCOP. Urządzenia zawierają fluorowane gazy cieplarniane (R32).
*Sprawdź dostępność u Dystrybutora LG

LG Standard – R410a

ModelWydajność chłodnicza / grzewcza (kW)Klasa efektywności energetycznej chłodzenie/ grzanie (skala od A++ do E)Jednostka wewn. Jednostka zewn.Cena jednostki netto (PLN)Cena kompletu netto (PLN)
P09EN 2,5 / 3,3 A++ / A+P09EQ.NSJ1 100,00 zł3 000,00 zł
P09EQ.UA31 900,00 zł
P12EN 3,5 / 4,0 A++ / A+P12EQ.NSJ1 200,00 zł3 200,00 zł
P12EQ.UA32 000,00 zł
P18EN 5,0 / 5,8 A++ / A+P18EQ.NSK1 800,00 zł4 900,00 zł
P18EQ.UL23 100,00 zł
P24EN6,6 / 7,5 A++ / A+P24EQ.NSK2 600,00 zł6 300,00 zł
P24EQ.UUE3 700,00 zł

Certyfikat Autoryzowanego instalatora LG

Wycena klimatyzacji

LG – Budowa i Remont

LG – Budowa i Remont

LG to południowokoreański producent działający w branży elektronicznej, chemicznej i telekomunikacyjnej. Firma powstała w 1947 roku. Jej założycielem jest Koo In-Hwoi. W ofercie firmy można znaleźć wiele interesujących rozwiązań.

Zobacz: remont.biz.pl/category/lg/

Klimatyzacja – Budowa i Remont

Klimatyzacja – Budowa i Remont

Chłodzi i ogrzewa, takie możliwości daje klimatyzacja, która coraz częściej znajduje zastosowanie nie tylko w budynkach biurowych, ale także w domach prywatnych. Ma wiele ciekawych właściwości, które sprawiają, że dbanie o komfort termiczny w domu jest dużo prostsze i bardziej przyjemne

Zobacz: remont.biz.pl/category/klimatyzacja/

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx