Broszura techniczna Zehnder Sterowniki
Broszura techniczna Zehnder Sterowniki
9 grudnia 2018
Instrukcja obsługi Zehnder ComfoSense C
Instrukcja obsługi Zehnder ComfoSense C
9 grudnia 2018

Zehnder ComfoSense C

Panel sterujący ComfoSense C został stworzony do współpracy z centralami wentylacyjnymi z serii Zehnder ComfoAir Q. Nowoczesny wygląd, dotykowe przyciski oraz intuicyjne menu sprawiają, że obsługa tego sterownika jest prosta i przyjemna. .

Dodatkowym ułatwieniem jest integracja z odbiornikiem RF, który w szybki sposób komunikuje się z centralą wentylacyjną w systemie bezprzewodowym

  • ustawienie trybu ”przewietrzanie”

  • możliwość wyłączenia wentylatora nawiewnego lub wywiewnego

  • funkcja AWAY przełącza wentylację na najniższą wydajność na określony czas

  • możliwość ustawienia trzech profili temperatury w pomieszczeniach wentylowanych

  • kompatybilny z radiowym sterownikiem bezprzewodowym RFZ

  • łatwy i prosty w obsłudze RFZ


dotykowe przyciski


sterowanie ręczne i automatycznefunkcja programowania dzień/tydzień/weekend


sygnalizacja zabrudzenia filtra

Ile kosztuje Zehnder ComfoSense C

Cena katalogowa Zehnder ComfoSense C

Podano cenny netto producenta na rok 2018

Zehnder ComfoSense C

719PLN

Panel sterowania

  • Nr. katalogowy
  • 655010230

Dokumentacja techniczna Zehnder ComfoSense C


Inteligentne sterowanie wentylacją w domu pozwoli na pełne dopasowanie systemu do swoich potrzeb oraz oczekiwań. Centrale wentylacyjne z serii Zehnder ComfoAir Q można ustawiać z pomocą panelu sterującego Zehnder ComfoSense C. Nowoczesny wygląd, dotykowe przyciski oraz intuicyjne menu zapewniają przyjemną i prostą obsługę. Dodatkowe funkcje, jakie posiada sterownik powodują, że z jego użytkowaniem nie będzie się miało żadnych, nawet najmniejszych problemów. Sterownik sygnalizuje m.in. zabrudzenie filtra.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx