Sika - system SikaRoof MTC

Poliuretanowa, płynna membrana dachowa, wiążąca pod wpływem wilgoci

Sika - Dachy z membrany płynnej (LAM) - 2A

Technologia SikaRoof MTC

SikaRoof MTC, czyli Moisture Triggered Chemistry to rozwiązania wykorzystujące wilgoć atmosferyczną do wiązania materiałów. Wynika to z możliwości membran hydroizolacyjnych do utwardzania się w różnych warunkach atmosferycznych, zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach, jak i przy różnej wilgotności powietrza.

Dodatkową zaletą jest brak uwalniania CO2, w porównaniu do systemów poliuretanowych.

Stosowanie SikaRoof MTC

Technologii nie należy kłaść tuż przed deszczem, ponieważ może on zniszczyć estetyczny wymiar powłoki. Jednocześnie, po utwardzeniu, membrana jest odporna na wodę i jej działanie. Wytwarzana jest bezspoinowa powłoka przeciwwodna.

Dzięki temu, że membrana dostępna jest w postaci płynnej, można zastosować ją nawet na dachach o skomplikowanej geometrii. Nie jest wymagane żadne źródło ciepła podczas jej nanoszenia, co w efekcie sprawia, że można stosować ją na zimno.

Przegląd systemów

Zapoznaj się z folderem produktowym

Izolacja dachu płaskiego - stropodachu

Izolacja dachu płaskiego - stropodachu w systemie MTC

Zobacz naszą ofertę na izolację stropodachu w systemie membran poliuretanowych MTC firmy Sika.

Zobacz

Sika – system SikaRoof MTC

Dach, oprócz fundamentów, jest jednym z najważniejszych elementów domu. Trzeba zastosować nowoczesne i często nowatorskie rozwiązania, aby można było mówić o sukcesie. Technologia SikaRoof MTC sprawdzi się w tej roli znakomicie. Membranę można zastosować nawet na najbardziej skomplikowanych dachach, z dużą ilością detali, co powoduje, że materiał można będzie wykorzystać w dowolnym miejscu, bez żadnych, nawet najmniejszych ograniczeń. Ponadto, wytwarzana powłoka jest bezspoinowa, a to ma duże znaczenie dla jej wodoszczelności.