Remont mieszkania w Rzeszowie
9 października 2013
Budowa sufitu podwieszanego z płyt gipsowo-kartonowych
12 grudnia 2013

poziomica laserowaW dzisiejszych czasach, przy tak bardzo wyśrubowanych oczekiwaniach klientów odnośnie jakości wykonanych prac , przeprowadzając jakikolwiek remont czy budowę  nie wystarczy już zwykłe przyłożenie poziomicy do ściany i nanoszenie poziomu na tak zwane „oko” i wychodzenie z założenia że jakoś to będzie, to już niestety nie te czasy i nie ci klienci.

Proszę sobie wyobrazić naniesienie poziomu za pomocą tradycyjnej poziomicy  w łazience, gdzie płytki układane są na fugę grubości 1,5 mm i na całej trzy metrowej ścianie musimy wyznaczyć idealny poziom tak by fuga na początku i końcu tej ściany zachowała taką samą 1,5 mm szerokość.

Podobna sytuacja zachodzi przy układaniu posadzki czy tworząc zabudowy z G-K, gdzie niedokładne wyznaczenie punktów odniesienia, skutkuje krzywiznami, brakami kątów itp.

Tylko korzystając z niwelatorów laserowych, które na dodatek same się poziomują jesteśmy wstanie uzyskać tak idealną linię, zrealizować powierzone zadanie i wykonać perfekcyjny remont.

 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx