Jak znaleźć dobrą firmę budowlaną
Jak znaleźć dobrą firmę budowlaną?
15 czerwca 2022
Przedłużenie trwałości drewna tarasowego - sprawdzone triki
Przedłużenie trwałości drewna tarasowego – sprawdzone triki
28 czerwca 2022
Pokaż wszystkie
Kompleksowy remont nowego mieszkania wygodą dla inwestorów

Kompleksowy remont nowego mieszkania wygodą dla inwestorów

Kompleksowy remont nowego mieszkania wygodą dla inwestorów.

Inwestowanie w nieruchomości to jeden z bardziej pewnych sposobów lokowania kapitału. Na rynku pierwotnym można nabyć mieszkanie w stanie deweloperskim z przeznaczeniem na wynajem. Przed znalezieniem lokatorów właściciela nowej nieruchomości czeka remont, polegający na wykończeniu i wyposażeniu mieszkania w niezbędne sprzęty. Kuchnia, łazienka, a także salon i sypialnia to pomieszczenia, których standard decyduje o wysokości czynszu. Deweloperzy zwykli mawiać, że liczy się dobra lokalizacja. Oczywiście mają rację, ale warto dodać, że każde mieszkanie powinno spełniać wymagania w zakresie funkcjonalnym i użytkowym oraz estetycznym. Uniwersalny, nowoczesny wystrój wnętrza szybko przyciągnie chętnych na wynajem.

remont, mieszkanie, podłoga

Remont mieszkania – samodzielnie czy w wyspecjalizowanej firmie? 

Smykałka do podejmowania intratnych decyzji na rynku nieruchomości nie zawsze idzie w parze z umiejętnością organizowania prac wykończeniowych. Dlatego inwestorzy chętnie korzystają z usług firmy, która wykonuje kompleksowe remonty mieszkań zgodnie z terminarzem i kosztorysem.

Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie dla tych inwestorów, którzy zakupili więcej mieszkań, w tej samej lub w różnych lokalizacjach i chcą jak najszybciej zacząć zarabiać. Korzystając z usług specjalistów, można mieć pewność, że harmonogram zakończenia robót zostanie zachowany.

Nad całością prac czuwa architekt wnętrz i kierownik budowy, którzy zadbają o wszystko. Podpisanie umowę najmu mieszkania i podanie daty przekazania kluczy nowym lokatorom nie jest więc obarczone ryzykiem niedotrzymania terminu przez właściciela.

Jak urządzić mieszkanie, by spełniało oczekiwania bardziej wymagających najemców?

Nowoczesne wyposażenie i modna aranżacja przyciągną bardziej świadomych trendów klientów, którzy mają wyższe wymagania. Za komfortowo urządzone mieszkanie standardowo żąda się wyższego czynszu. Jak zapewnić świetny wygląd w każdy pomieszczeniu i nie wydać fortuny na podłogi, armaturę, sprzęty AGD i meble? Tutaj z pomocą przychodzą projektanci wnętrz, którzy świetnie orientują się w aktualnych trendach w urządzaniu współczesnych mieszkań. Znajomość rynku artykułów wykończeniowych, najnowszych możliwości aranżacyjnych oraz stała współpraca z dostawcami, zapewniają nie tylko bezproblemowe remonty mieszkań, ale również wysokiej jakości design.

remont, malowanie

Współpraca z firmą od wykończenia wnętrz.

Wyspecjalizowana firma, dla której remonty mieszkań to codzienna rutyna, mają opracowany do perfekcji system działania. Dzięki niemu współpraca przebiega wyjątkowo sprawnie. Już na pierwszym spotkaniu lokal zostaje zwymiarowany i ustala się funkcje pomieszczeń. Nikt nie chce marnować czasu, dlatego szybko można przejść do następnego etapu i omówić styl aranżacji oraz zaplanować wyposażenie w ramach określonego budżetu. Wizualizację wnętrza wykonaną przez designera można wykorzystać w ogłoszeniu o najmie i w czasie przeprowadzania prac remontowych znaleźć najemców, gotowych zamieszkać w świeżo wyremontowanym mieszkaniu. Warto skorzystać z usługi i przekonać się, jak szybko i sprawnie przebiega cały proces!

Kompleksowy remont nowego mieszkania wygodą dla inwestorów.

Inwestowanie w nieruchomości to jeden z bardziej pewnych sposobów lokowania kapitału. Na rynku pierwotnym można nabyć mieszkanie w stanie deweloperskim z przeznaczeniem na wynajem. Przed znalezieniem lokatorów właściciela nowej nieruchomości czeka remont, polegający na wykończeniu i wyposażeniu mieszkania w niezbędne sprzęty. Kuchnia, łazienka, a także salon i sypialnia to pomieszczenia, których standard decyduje o wysokości czynszu. Deweloperzy zwykli mawiać, że liczy się dobra lokalizacja. Oczywiście mają rację, ale warto dodać, że każde mieszkanie powinno spełniać wymagania w zakresie funkcjonalnym i użytkowym oraz estetycznym. Uniwersalny, nowoczesny wystrój wnętrza szybko przyciągnie chętnych na wynajem.

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx