Jak znaleźć dobrą firmę budowlaną
Jak znaleźć dobrą firmę budowlaną?
15 czerwca 2022
Przedłużenie trwałości drewna tarasowego - sprawdzone triki
Przedłużenie trwałości drewna tarasowego – sprawdzone triki
28 czerwca 2022
Pokaż wszystkie
Kompleksowy remont nowego mieszkania wygodą dla inwestorów

Kompleksowy remont nowego mieszkania wygodą dla inwestorów

Kompleksowy remont nowego mieszkania wygodą dla inwestorów.

Inwestowanie w nieruchomości to jeden z bardziej pewnych sposobów lokowania kapitału. Na rynku pierwotnym można nabyć mieszkanie w stanie deweloperskim z przeznaczeniem na wynajem. Przed znalezieniem lokatorów właściciela nowej nieruchomości czeka remont, polegający na wykończeniu i wyposażeniu mieszkania w niezbędne sprzęty. Kuchnia, łazienka, a także salon i sypialnia to pomieszczenia, których standard decyduje o wysokości czynszu. Deweloperzy zwykli mawiać, że liczy się dobra lokalizacja. Oczywiście mają rację, ale warto dodać, że każde mieszkanie powinno spełniać wymagania w zakresie funkcjonalnym i użytkowym oraz estetycznym. Uniwersalny, nowoczesny wystrój wnętrza szybko przyciągnie chętnych na wynajem.

remont, mieszkanie, podłoga

Remont mieszkania – samodzielnie czy w wyspecjalizowanej firmie? 

Smykałka do podejmowania intratnych decyzji na rynku nieruchomości nie zawsze idzie w parze z umiejętnością organizowania prac wykończeniowych. Dlatego inwestorzy chętnie korzystają z usług firmy, która wykonuje kompleksowe remonty mieszkań zgodnie z terminarzem i kosztorysem.

Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie dla tych inwestorów, którzy zakupili więcej mieszkań, w tej samej lub w różnych lokalizacjach i chcą jak najszybciej zacząć zarabiać. Korzystając z usług specjalistów, można mieć pewność, że harmonogram zakończenia robót zostanie zachowany.

Nad całością prac czuwa architekt wnętrz i kierownik budowy, którzy zadbają o wszystko. Podpisanie umowę najmu mieszkania i podanie daty przekazania kluczy nowym lokatorom nie jest więc obarczone ryzykiem niedotrzymania terminu przez właściciela.

Jak urządzić mieszkanie, by spełniało oczekiwania bardziej wymagających najemców?

Nowoczesne wyposażenie i modna aranżacja przyciągną bardziej świadomych trendów klientów, którzy mają wyższe wymagania. Za komfortowo urządzone mieszkanie standardowo żąda się wyższego czynszu. Jak zapewnić świetny wygląd w każdy pomieszczeniu i nie wydać fortuny na podłogi, armaturę, sprzęty AGD i meble? Tutaj z pomocą przychodzą projektanci wnętrz, którzy świetnie orientują się w aktualnych trendach w urządzaniu współczesnych mieszkań. Znajomość rynku artykułów wykończeniowych, najnowszych możliwości aranżacyjnych oraz stała współpraca z dostawcami, zapewniają nie tylko bezproblemowe remonty mieszkań, ale również wysokiej jakości design.

remont, malowanie

Współpraca z firmą od wykończenia wnętrz.

Wyspecjalizowana firma, dla której remonty mieszkań to codzienna rutyna, mają opracowany do perfekcji system działania. Dzięki niemu współpraca przebiega wyjątkowo sprawnie. Już na pierwszym spotkaniu lokal zostaje zwymiarowany i ustala się funkcje pomieszczeń. Nikt nie chce marnować czasu, dlatego szybko można przejść do następnego etapu i omówić styl aranżacji oraz zaplanować wyposażenie w ramach określonego budżetu. Wizualizację wnętrza wykonaną przez designera można wykorzystać w ogłoszeniu o najmie i w czasie przeprowadzania prac remontowych znaleźć najemców, gotowych zamieszkać w świeżo wyremontowanym mieszkaniu. Warto skorzystać z usługi i przekonać się, jak szybko i sprawnie przebiega cały proces!

Kompleksowy remont nowego mieszkania wygodą dla inwestorów.

Inwestowanie w nieruchomości to jeden z bardziej pewnych sposobów lokowania kapitału. Na rynku pierwotnym można nabyć mieszkanie w stanie deweloperskim z przeznaczeniem na wynajem. Przed znalezieniem lokatorów właściciela nowej nieruchomości czeka remont, polegający na wykończeniu i wyposażeniu mieszkania w niezbędne sprzęty. Kuchnia, łazienka, a także salon i sypialnia to pomieszczenia, których standard decyduje o wysokości czynszu. Deweloperzy zwykli mawiać, że liczy się dobra lokalizacja. Oczywiście mają rację, ale warto dodać, że każde mieszkanie powinno spełniać wymagania w zakresie funkcjonalnym i użytkowym oraz estetycznym. Uniwersalny, nowoczesny wystrój wnętrza szybko przyciągnie chętnych na wynajem.

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx