Vacu-Maid SPLIT
Vacu-Maid SPLIT
18 listopada 2018
De Dietrich MODULENS AGC - Stojący gazowy kocioł kondensacyjny
De Dietrich MODULENS AGC – Stojący gazowy kocioł kondensacyjny
20 listopada 2018

Zehnder ComfoAir Q 350 – najnowocześniejsze centrale wentylacyjne

Najważniejsze parametry Zehnder ComfoAir Q350

Centrala wentylacyjna systemu rekuperacji Zehnder ComfoAir Q350 odznacza się wydajnością na poziomie 350 m3/h przy 200 Pa. Kreator uruchomienia systemu i intuicyjny wyświetlacz urządzenia ułatwiają uruchomienie urządzenia w 3 krokach.

Zastosowany w nim nowy wymiennik ciepła  w kształcie diamentu zapewnia lepszy odzysk ciepła przy mniejszym oporze powietrza. Dzięki temu system zużywa znacznie mniej energii. Urządzenie posiada również modulowaną nagrzewnicę wstępną do inteligentnej regulacji temperatury powietrza z zewnątrz dla optymalnej efektywności energetycznej.Nowej generacji centrale wentylacyjne Zehnder ComfoAir Q350 zdobywają uznanie użytkowników, którzy poszukują wydajnych, cichych i inteligentnych rozwiązań dla domu.

Marka Zehnder dba o to, aby wszystkie urządzenia, jakie wprowadza na rynek odznaczały się najlepszymi parametrami, zarówno pod względem dźwięku, odzysku ciepła, jak i niskiego zużycia energii. Rekuperacja Zehnder zapewnia maksymalny komfort cieplny, a także dba o optymalny klimat we wnętrzach.

Innowacje w Zehnder ComfoAir Q350

Nowoczesna technologia wykorzystana podczas produkcji Zehnder ComfoAir Q350 zapewnia cichą i energooszczędną pracę. Zastosowano także innowacyjny system bilansowania ilości powietrza, który zwiększa odzysk ciepła.

Warto tu także wspomnieć o połączeniu komfortowej jednostki wentylacyjnej i oryginalnych filtrów Zehnder (zgodnie z normą ISO 16890). Zapewnia to bezpyłowe powietrze w pomieszczeniach i maksymalną higienę

Zarządzanie Zehnder ComfoAir Q350

Zarówno obsługa, jak i montaż Zehnder ComfoAir Q odbywa się w prosty i bezproblemowy sposób. Urządzenie uruchamia się przy użyciu aplikacji i zdalnego monitorowania.


Ile kosztuje rekuperator Zehnder ComfoAir Q 350 ?

Cena netto Zehnder ComfoAir Q 350 podana została według cennika producenta na rok 2018

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabatProgram czyste powietrze

Rekuperator Zehnder ComfoAir Q350 spełnia kryteria programu "czyste powietrze"

Kupując u nas to urządzenie pomagamy w załatwieniu formalności związane z dofinansowaniem zakupu

ZobaczNowoczesna centrala wentylacyjna rekuperator Zehnder ComfoAir Q350 powstała z dużą starannością. Marka zastosowała szereg innowacji, które powodują, że praca urządzenia jest cicha i energooszczędna. Szczególnie te dwa parametry są ważne podczas pracy rekuperatora, oczywiście obok jego wydajności.

Wprowadzając do swojego domy to inteligentne rozwiązanie można cieszyć się z nieograniczonego dostępu do świeżego, pozbawionego zanieczyszczeń powietrza. Przy tym obsługa centrali jest bardzo prosta, dlatego rekuperatory Zehnder ComfoAir Q350 nie sprawia żadnych problemów użytkownikowi.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Iga Bielatowicz
Iga Bielatowicz
5 lat temu

Najlepszy rekuperator 🙂

Igor
Igor
3 lat temu

Mam i po 2 latach użytkowania mogę powiedzieć jedynie tyle że drugi raz zainstalowałbym ten sam rekuperator

Grażyna
Grażyna
3 lat temu

Najlepszy rekuperator który ma jeden minus, cena jak dla mnie zaporowa 😔

Jurek
Jurek
3 lat temu
Reply to  Grażyna

Wyślij zapytanie na remont.biz.pl nie udało się bardzo dobrą cenę uzyskać na tym rekuperator

Tadeusz
Tadeusz
3 lat temu

Zna ktoś kod serwisanta potrzebuję wejść w menu

Igor Kulesza
Igor Kulesza
3 lat temu
Reply to  Tadeusz

2222, tylko nie mów nikomu

Igor
Igor
3 lat temu

Mam ten rekuperator od pół roku i powiem Jestem oczarowany tym jak działa Moim zdaniem najlepsze urządzenie na rynku

7
0
Podziel się swoją opiniąx