Projekt rekuperacji, wentylacji, klimatyzacji i pomp ciepła

Prace nad tworzeniem różnego rodzaju instalacji rozpoczynamy od skonstruowania projektu dostosowanego do budynku, w którym ma ona zostać umieszczona. Uważamy, że to jeden z najważniejszych etapów prac.

Dlaczego projekt instalacji rekuperacji, klimatyzacji czy pomp ciepła jest niezbędnym elementem całego procesu przygotowania i wykonania instalacji ?

Dlatego że właśnie na tym etapie można idealnie dostosować instalację do potrzeb danego budynku, można wprowadzać różnego rodzaju modyfikacje i zmiany bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, nie trzeba będzie wymieniać konkretnych części, wystarczy przy użyciu programu komputerowego wymazać dany element i wstawić nowy.

Zachęcamy Państwa do zaniechania oszczędzania na projektach, uwierzcie nam – dobrze wykonany projekt to podstawa każdej instalacji. Bez tego nie będziecie zadowoleni z efektu końcowego. Ponadto, projekt pozwoli Wam kontrolować poczynania firmy, której zlecicie jego realizację. Na każdym etapie tworzenia systemu możecie sprawdzić, czy wywiązuje się ona z wszystkich założeń.

Projekt potrzebny jest również nam, jako firmie, która zajmuje się wdrażaniem rekuperacji w Państwa domu. Jest polem do dyskusji i sposobem na przedstawienie Państwu tego, jak instalacja będzie wyglądała w konkretnym budynku. Na podstawie projektu możemy Państwu zaproponować dodatkowe rozwiązania lub zrezygnować z pewnych rzeczy.

Innymi powodami, dla których warto stworzyć projekt instalacji są:

- obliczenia – w ramach projektu wykonywane są obliczenia gwarantujące dobór odpowiedniego systemu dystrybucji powietrza, przekrojów i średnic kanałów oraz samych urządzeń

- projekt daje możliwość wykonania cichej, efektywnej i niezawodnej instalacji

- możliwość bezproblemowego kontaktu z projektantami wnętrz, którzy chcą dobrać odpowiednie kolory nawiewników dostosowane do tworzonej aranżacji wnętrza

- możliwość bezproblemowego kontaktu z kierownikiem budowy nadzorującym prace nad ekipom budowlaną i instalacyjną

Wszystkie projekty, jakie tworzymy powstają z myślą o Państwa potrzebach i oczekiwaniach. Konsultujemy z Państwem, w jakich miejscach mają przebiegać kanały wentylacyjne, i gdzie ma zostać zainstalowany rekuperator. Dzisiejsza oferta producentów pozwala na wybór optymalnego systemu pod kątem oczekiwań inwestorów, a także możliwości montażowych, na jakie pozwala zaawansowanie budowy lub konstrukcja samego budynku. Przygotowany przez nas projekt sprosta Państwa wymaganiom, jesteśmy o tym przekonani.

Przy zakupie systemów w naszym sklepie projekt instalacji wykonamy GRATIS*

*przed rozpoczęciem prac projektowych pobieramy kaucję zwrotną która jest rozliczana podczas zakupów w naszym sklepie.

Zobacz przykładowy projekt wentylacji

Projekty możesz zakupić w naszym sklepie

Zobacz jak dobieramy pompę ciepła