Panele dekoracyjne – Dunes
9 lutego 2014
Panel dekoracyjny SQUARES – Dynamiczna przestrzeń
12 marca 2014

gres drewnopodobny Remont z pewnością każdemu kojarzy się z masą prac oraz obowiązków. Jednak remont od czasu do czasu jest bardzo potrzebny w każdym domu czy mieszkaniu. Przy remoncie powinniśmy zastanowić się nad aranżacją pomieszczenia, które będzie wykonywane. Przede wszystkim ludzie chcą zmieniać kolory ścian, meble oraz inne tego typu rzeczy. Niestety bardzo często zapomina się o podłodze, która odgrywa bardzo ważną rolę. Materiałów, które możemy wykorzystać na podłogę jest bardzo wiele. Od parkietów czy paneli poprzez przeróżne inne. Jednak bardzo modnym i popularnym w ostatnich czasach jest gres.

Układanie gresu na posadzce można wykonać w różnoraki sposób. Wszystko zależy od naszych upodobań. Posadzka z gresu drewnopodobnego może być świetnym rozwiązaniem, które z pewnością zadowoli nas oraz wprowadzi do pomieszczenia niesamowity klimat.

 

 płytki drewnopodobneGres drewnopodobny bardzo często wykorzystywany jest w łazienkach czy kuchniach. W ten oto sposób możemy odbiec od standardów i zrobić sobie podłogę w łazience w stylu drewna. Jeśli postaramy się, aby pozostała część naszej łazienki była utrzymana w kolorach brązowych to możemy być pewni, że na koniec otrzymamy znakomity efekt, który będzie cieszył nasze oczy przez wiele lat. Warto tutaj wspomnieć, że gres jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na przeróżne warunki. Dodatkowo elementy drewniane oraz drewno zastosowane w pomieszczeniach jest bardzo modne i stylowe. Dlatego właśnie rosnące zainteresowanie choćby nawet gresem drewnopodobnym stale rośnie. Oprócz gresu drewnopodobnego oczywiście mamy wiele innych wzorów, które również mogą przypaść nam do gustu.

Warto wspomnieć, że płytki drewnopodobne posiadają wysoki stopień antypoślizgowości więc zastosowanie go w łazience nie będzie wiązało się z nawet najmniejszymi problemami w przyszłości. Tego typu gres może być także zastosowany na ścianach. Warto więc przemyśleć całą sprawę i sprawić, że przykładowo nasza łazienka będzie wyglądała fenomenalnie, a przy tym będzie bardzo funkcjonalna.


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RobertKucharski
RobertKucharski
10 lat temu

Życzymy miłej lektury

trackback
Firma budowlana
10 lat temu

[…] jakie spośród pewnością zadowoli nas również wprowadzi do zmieszczenia osobliwy mentalność. Gres drewnopodobny niezwykle w wielu przypadkach używany egzystuje w umywalniach bądź kuchniach. W ów oto fortel […]

anulka
anulka
9 lat temu

Te plytki wygladaja jak drewno

3
0
Podziel się swoją opiniąx