Posadzki Sikafloor w magazynach, składach i sklepach

Systemy posadzek i podłóg stosowane w pomieszczeniach produkcyjnych, magazynowych oraz transportowych charakteryzują się bardzo dobrą odpornością mechaniczną, która jest o tyle ważna by później minimalizować postoje produkcyjne bądź transportowe podczas ewentualnych napraw podłóg i posadzek.

Systemy firmy Sika gwarantują bardzo długi okres użytkowania bardzo mocno obciążanych podłóg i posadzek w przemyśle, magazynie i transporcie.

Klikając na obrazek posadzki poznasz szczegóły systemu.

Posadzki-Sikafloor-w-halach-przemysłowych-i-pomieszczeniach-produkcyjnych-NK (1)

Posadzki i powłoki – koncepcje i technologie Sika

Zobacz również pozostałe rozwiązania systemowe marki Sika dotyczące posadzek i powłok żywicznych

Zobacz
posadzki żywiczne

Posadzki żywiczne

Zobacz nasz dział poświęcony posadzka żywicznym i sprawdź dlaczego to właśnie ten materiał jest tak chętnie wybieranym rozwiązaniem na podłogi i posadzki.

Zobacz

Posadzki Sikafloor w magazynach, składach i sklepach to idealne rozwiązanie na podłogę w przemyśle, magazynie, składzie, sklepie, hurtowni oraz rampie. Posadzki wykonane w tej technologi charakteryzują się idealnymi parametrami użytkowymi które zagwarantują bezproblemowe użytkowanie obiektów przemysłowych, magazynowych bądź sklepowych. Dużą zaletą posadzek w systemach sikafloor od firmy sika jest bardzo długi okres użytkowania tak wykonanej podłogi dzięki temu nie ma potrzeby w późniejszym okresie robić przerw w produkcji, transporcie lub handlu by remontować posadzkę lub podłogę. Posadzki są przeznaczone zarówno do ruchu pieszego jak i kołowego ( wózki widłowe, paletowe itp. )