Dlaczego pompa ciepła - K1
Dlaczego pompa ciepła ?
7 lipca 2016
Jak wybrać pompę ciepła ?
Jak wybrać pompę ciepła ?
24 lipca 2016
Pokaż wszystkie
Aquarea - najlepsza efektywność sezonowa

Aquarea - najlepsza efektywność sezonowa

Seria pomp ciepła powietrze-woda Aquarea 2014/2015

Panasonic to japoński koncern elektroniczny, który oprócz produkcji telewizorów oraz sprzętów audio, zajmuje się tworzeniem innowacyjnych systemów grzewczych. Tym razem możemy Państwu zaprezentować Panasonic aquarea, czyli innowacyjne pompy ciepła będące wydajnym sposobem ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Innowacyjny system pomp ciepła powietrze-woda, świetnie sprawdzi się zarówno do ogrzewania, jak i klimatyzowania pomieszczeń. Rozwiązanie to jest także stworzone do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła jest w stanie pozyskiwać świeże powietrze i wykorzystywać je do chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń. W ten sposób, w swoim domu będą mogli Państwo oddychać krystalicznie czystym powietrzem, poprawiającym samopoczucie i wpływającym pozytywnie na zdrowie. Nowy system od Panasonic działa bezpiecznie, sprawnie i przede wszystkim bardzo czysto. Urządzenia są przyjazne środowisko i stanowią świetną alternatywę dla innych, bardziej szkodliwych systemów grzewczych.

Jednostka zewnętrzna pompy ciepła może współpracować z kolektorami słonecznymi, w celu podgrzewania ciepłej wody użytkowej. To innowacyjne rozwiązanie grzewcze sprawdzi się świetnie zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Urządzenie jest w stanie pracować nawet wtedy, gdy temperatury na zewnątrz spadną do -20 stopni Celsjusza. Pompa ciepła marki Panasonic odznacza się wysoką wydajnością i efektywnością w działaniu.

Aquarea - najlepsza efektywność sezonowa

Aquarea – najlepsza efektywność sezonowaDlaczego warto zdecydować się na pompy ciepła Aquaera ?

Decydując się na zamontowanie nowoczesnego systemu grzewczego, można zapewnić sobie nawet do 80% oszczędności na ogrzewaniu. Rocznie, jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet 3000 zł, korzystając z ekologicznych sposobów ogrzewania domu. W dodatku, do dyspozycji mamy nie tylko ogrzewanie, ale także nowoczesną klimatyzację. Nieoceniony jest także dostęp do świeżego powietrza, wolnego od kurzu i wszelkich zanieczyszczeń.

Sprawdzona technologia marki Panasonic działa niezawodnie i została zaakceptowana przez Unię Europejską jako ekologiczny system ogrzewania. Wysoka kompatybilność z innymi systemami m.in. kolektorami słonecznymi, a także możliwość zamontowania w nowych, ale również modernizowanych budynkach sprawia, że jest to system, na który warto stawiać.

Panasonic przygotował z myślą o swoich klientach katalog promujący system Aquaera. Warto do niego zajrzeć i zaznajomić się z tą najnowszą technologią. Znajdują się tam dane techniczne, szczegółowe zasady działania systemu, a także szereg innych informacji pomocnych przy podjęciu ostatecznej decyzji.

 

Aquarea AirSeria pomp ciepła powietrze-woda Aquarea 2014/2015

Kliknij by otworzyć katalog

Kliknij by otworzyć katalog

 

Potrzebujesz pomocy przy doborze urządzenia - skontaktuj się z nami

Kliknij by zobaczyć ofertę tych urządzeń w naszym sklepie

 Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx