Klimatyzacja do mieszkania
Klimatyzacja do mieszkania
28 maja 2018
DAIKIN Bluevolution 2018 Cennik - Katalog produktowo – cenowy
DAIKIN Bluevolution 2018 Cennik – Katalog produktowo – cenowy
29 maja 2018
Pokaż wszystkie
Wysokotemperaturowa pompa ciepła powietrze - woda Daikin Altherma pozwoli na wprowadzenie do domu innowa

Wysokotemperaturowa pompa ciepła powietrze – woda Daikin Altherma pozwoli na wprowadzenie do domu innowacyjnego systemu grzewczego, który z powodzeniem zastąpi do tej pory używane rozwiązanie. Ponadto, Daikin Altherma dostarcza także ciepłą wodę użytkową.

Energia z odnawialnych źródeł

Pompa ciepła Daikin Altherma jest zasilana energią pobieraną z powietrza. Dom otrzymuje potrzebne ogrzewanie, jednocześnie nie szkodząc środowisku. Urządzenie jest zasilane energią odnawialną w 65%, a w 35% energią elektryczną. System ma klasę efektywności energetycznej A+, bez problemu można połączyć ten system z układem solarnym, co pozwoli na zwiększenie oszczędności energii wykorzystywanej do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Ogrzewanie domu pompą ciepła Daikin Altherma

Ciepło potrzebne do ogrzania domu pobierane jest z powietrza, proces ogrzewania domu odbywa się w bardzo efektywny sposób.

Pozyskiwanie ciepłej wody użytkowej z Daikin Altherma

Pozyskiwanie ciepłej wody użytkowej z Daikin Altherma

Urządzenie jest w stanie ogrzać wodę do temperatury 80 stopni Celsjusza, do wyboru są dwa układy.

  • Bezciśnieniowy magazyn cieplny ECH2O

Rozwiązanie to można zastosować w nowych budynkach. Odznacza się wysoką efektywnością wykorzystania energii. Taki układ wymaga bezpośredniego, pionowego połączenia zbiornika z kolektorami słonecznymi. Nie dochodzi do jego zamarzania, ponieważ automatycznie opróżnia się, gdy nie jest możliwe pobieranie energii ze słońca.

  • Ciśnieniowy magazyn cieplny ECH2O

Rozwiązanie to można wprowadzić do modernizowanych budynków. Pozwala na wykorzystanie zakrzywionego układu rurowego do podłączenia zbiornika z kolektorami słonecznymi. Układ jest napełniony wodą ze środkiem zapobiegającym zamarzaniu, aby uniknąć zamarzania rur.


Zobacz więcej

Daikin – Budowa i Remont

Daikin – Budowa i Remont

Daikin to japoński producent systemów klimatyzacyjnych, który działa na rynku od 1924 roku. Działa w Japonii, Chinach, Australii, Indiach, Filipinach, Azji Południowo-Wschodniej, Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej.

Zobacz: remont.biz.pl/category/daikin/

Cennik Daikin

Wycena pomp ciepła

Pompa Ciepła – Budowa i Remont

Pompa Ciepła – Budowa i Remont

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się nowoczesne, ekologiczne systemy grzewcze, takie jak pompa ciepła. Coraz więcej osób chce je mieć w swoich domach. Decydują się na nie przede wszystkim osoby będące na etapie budowy domy. Pompy ciepła świetnie sprawdzają się w nowoczesnych, szczelnych domach

Zobacz: remont.biz.pl/category/pompa-ciepla/

Podziel się
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną. Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; kotły gazowe, klimatyzatory, pompy ciepła lub rekuperatory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up