Klimatyzacja do mieszkania
Klimatyzacja do mieszkania
28 maja 2018
DAIKIN Bluevolution 2018 Cennik - Katalog produktowo – cenowy
DAIKIN Bluevolution 2018 Cennik – Katalog produktowo – cenowy
29 maja 2018

Wysokotemperaturowa pompa ciepła powietrze – woda Daikin Altherma pozwoli na wprowadzenie do domu innowacyjnego systemu grzewczego, który z powodzeniem zastąpi do tej pory używane rozwiązanie. Ponadto, Daikin Altherma dostarcza także ciepłą wodę użytkową.

Energia z odnawialnych źródeł

Pompa ciepła Daikin Altherma jest zasilana energią pobieraną z powietrza. Dom otrzymuje potrzebne ogrzewanie, jednocześnie nie szkodząc środowisku. Urządzenie jest zasilane energią odnawialną w 65%, a w 35% energią elektryczną. System ma klasę efektywności energetycznej A+, bez problemu można połączyć ten system z układem solarnym, co pozwoli na zwiększenie oszczędności energii wykorzystywanej do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Ogrzewanie domu pompą ciepła Daikin Altherma

Ciepło potrzebne do ogrzania domu pobierane jest z powietrza, proces ogrzewania domu odbywa się w bardzo efektywny sposób.

Pozyskiwanie ciepłej wody użytkowej z Daikin Altherma

Pozyskiwanie ciepłej wody użytkowej z Daikin Altherma

Urządzenie jest w stanie ogrzać wodę do temperatury 80 stopni Celsjusza, do wyboru są dwa układy.

  • Bezciśnieniowy magazyn cieplny ECH2O

Rozwiązanie to można zastosować w nowych budynkach. Odznacza się wysoką efektywnością wykorzystania energii. Taki układ wymaga bezpośredniego, pionowego połączenia zbiornika z kolektorami słonecznymi. Nie dochodzi do jego zamarzania, ponieważ automatycznie opróżnia się, gdy nie jest możliwe pobieranie energii ze słońca.

  • Ciśnieniowy magazyn cieplny ECH2O

Rozwiązanie to można wprowadzić do modernizowanych budynków. Pozwala na wykorzystanie zakrzywionego układu rurowego do podłączenia zbiornika z kolektorami słonecznymi. Układ jest napełniony wodą ze środkiem zapobiegającym zamarzaniu, aby uniknąć zamarzania rur.


Zobacz więcej

Daikin – Budowa i Remont

Daikin – Budowa i Remont

Daikin to japoński producent systemów klimatyzacyjnych, który działa na rynku od 1924 roku. Działa w Japonii, Chinach, Australii, Indiach, Filipinach, Azji Południowo-Wschodniej, Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej.

Zobacz: remont.biz.pl/category/daikin/

Cennik Daikin

Wycena pomp ciepła

Pompa Ciepła – Budowa i Remont

Pompa Ciepła – Budowa i Remont

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się nowoczesne, ekologiczne systemy grzewcze, takie jak pompa ciepła. Coraz więcej osób chce je mieć w swoich domach. Decydują się na nie przede wszystkim osoby będące na etapie budowy domy. Pompy ciepła świetnie sprawdzają się w nowoczesnych, szczelnych domach

Zobacz: remont.biz.pl/category/pompa-ciepla/

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx