Klimatyzacja do mieszkania
Klimatyzacja do mieszkania
28 maja 2018
DAIKIN Bluevolution 2018 Cennik - Katalog produktowo – cenowy
DAIKIN Bluevolution 2018 Cennik – Katalog produktowo – cenowy
29 maja 2018

Wysokotemperaturowa pompa ciepła powietrze – woda Daikin Altherma pozwoli na wprowadzenie do domu innowacyjnego systemu grzewczego, który z powodzeniem zastąpi do tej pory używane rozwiązanie. Ponadto, Daikin Altherma dostarcza także ciepłą wodę użytkową.

Energia z odnawialnych źródeł

Pompa ciepła Daikin Altherma jest zasilana energią pobieraną z powietrza. Dom otrzymuje potrzebne ogrzewanie, jednocześnie nie szkodząc środowisku. Urządzenie jest zasilane energią odnawialną w 65%, a w 35% energią elektryczną. System ma klasę efektywności energetycznej A+, bez problemu można połączyć ten system z układem solarnym, co pozwoli na zwiększenie oszczędności energii wykorzystywanej do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Ogrzewanie domu pompą ciepła Daikin Altherma

Ciepło potrzebne do ogrzania domu pobierane jest z powietrza, proces ogrzewania domu odbywa się w bardzo efektywny sposób.

Pozyskiwanie ciepłej wody użytkowej z Daikin Altherma

Pozyskiwanie ciepłej wody użytkowej z Daikin Altherma

Urządzenie jest w stanie ogrzać wodę do temperatury 80 stopni Celsjusza, do wyboru są dwa układy.

  • Bezciśnieniowy magazyn cieplny ECH2O

Rozwiązanie to można zastosować w nowych budynkach. Odznacza się wysoką efektywnością wykorzystania energii. Taki układ wymaga bezpośredniego, pionowego połączenia zbiornika z kolektorami słonecznymi. Nie dochodzi do jego zamarzania, ponieważ automatycznie opróżnia się, gdy nie jest możliwe pobieranie energii ze słońca.

  • Ciśnieniowy magazyn cieplny ECH2O

Rozwiązanie to można wprowadzić do modernizowanych budynków. Pozwala na wykorzystanie zakrzywionego układu rurowego do podłączenia zbiornika z kolektorami słonecznymi. Układ jest napełniony wodą ze środkiem zapobiegającym zamarzaniu, aby uniknąć zamarzania rur.


Zobacz więcej

Daikin – Budowa i Remont

Daikin – Budowa i Remont

Daikin to japoński producent systemów klimatyzacyjnych, który działa na rynku od 1924 roku. Działa w Japonii, Chinach, Australii, Indiach, Filipinach, Azji Południowo-Wschodniej, Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej.

Zobacz: remont.biz.pl/category/daikin/

Cennik Daikin

Wycena pomp ciepła

Pompa Ciepła – Budowa i Remont

Pompa Ciepła – Budowa i Remont

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się nowoczesne, ekologiczne systemy grzewcze, takie jak pompa ciepła. Coraz więcej osób chce je mieć w swoich domach. Decydują się na nie przede wszystkim osoby będące na etapie budowy domy. Pompy ciepła świetnie sprawdzają się w nowoczesnych, szczelnych domach

Zobacz: remont.biz.pl/category/pompa-ciepla/

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx