farba zamiast płytek 
Tanie wykończenie posadzki w garażu, czyli farba zamiast płytek
3 lipca 2017
GEBERIT - VOLEX
Prezentacja nowego systemu PEX marki GEBERIT – VOLEX
5 lipca 2017

Panele 3D w pomieszczeniach w Twoim domu

Świetnym pomysłem na ożywienie aranżacji wnętrza są panele 3D. Umieszczając je na jednej ścianie w wybranym pomieszczeniu, można całkowicie odmienić jego wygląd. Warto zapoznać się z możliwościami ich zastosowania.

Salon z panelami 3D

Panele 3D można wprowadzić do salonu na wiele różnych sposobów. Można udekorować w ten sposób ścianę za sofą, kinową ścianę, na której znajduje się telewizor czy też dowolną ścianę, która ma pełnić funkcję dekoracyjną. Wiele osób decyduje się również na ozdobienie w ten sposób kominka. Można także zdecydować się na pojedyncze płyty 3D, które będą pełniły funkcję modernistycznych obrazów w nowoczesnym wnętrzu.

Sypialnia z efektem 3D

W sypialni najczęściej panelami 3D wykłada się ścianę za łóżkiem. Stanowi to bardzo ciekawe tło dla łóżka. Można je także wykorzystać do ozdobienia drzwi szafy przesuwanej lub innych ścian w pomieszczeniu. Często pojawiają się one również na sufitach.Panele 3D do kuchni

Ciekawym pomysłem na aranżacje kuchni są panele 3D. Umieszczane są one między szafkami lub na samych szafkach. Dekorowana jest również nimi przeciwległa do szafek ściana. Jeżeli ściany zostaną wykończone w ciekawy sposób, mogą stanowić interesujące tło dla szafek. Do kuchni można wprowadzać artystyczne detale, podobne do tych, które występują na przykład w salonie. Panele 3D będą do tego idealne.

Panele dekoracyjne 3D w łazience

Jeżeli chcesz wprowadzić do łazienki panele 3D, musisz wykazać się dużą rozwagą. Panele muszą zostać właściwie zabezpieczone przed wilgocią i wodą, której w łazience nie brakuje. Nie powinno się ich umieszczać bezpośrednio obok źródeł wody, a więc koło wanien, kabin prysznicowych czy umywalek.

Panele 3D w pokoju dziecinnym

Panele 3D świetnie sprawdzą się w pokoju dziecka, do którego wprowadzą niesamowity klimat. Można wprowadzić do takiego wnętrza bardzo oryginalne wzory oraz kolory. Trzeba pamiętać, że przestrzeń dla dziecka musi być kolorowa i wesoła. W takich barwach dziecko czuje się najlepiej. Będzie ono z wielką przyjemnością przebywało w takim pomieszczeniu. Na pewno panele 3D pomogą uzyskać zadowalający efekt.

Panele dekoracyjne 3D znajdziecie tutaj

Panele ścienne 3D – dekoracyjne i gipsowe – Remont

Panele ścienne 3D – dekoracyjne i gipsowe – Remont

Kraina dekoracji ściennych, w naszym sklepie znajdziesz rewelacyjne panele dekoracyjne 3D. Nasze ścienne panele gipsowe sprawią iż wnętrze Twojego domu zmieni się nie do poznania

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/25-panele-scienne-3dRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx