Podgrzewacz cwu SWPC-300 Termo Magnum z wężownicą
Podgrzewacz cwu Kospel SWPC-300 Termo Magnum z wężownicą do pompy ciepła
29 marca 2019
Montaż instalacji odkurzacza
Odkurzacz centralny – montaż instalacji
31 marca 2019
Pokaż wszystkie
Płytki, żywica czy farba na balkonie lub tarasie - porównanie kosztów

Płytki, żywica czy farba na balkonie lub tarasie - porównanie kosztów

Płytki, żywica czy farba na balkonie lub tarasie - porównanie kosztów

Poddaliśmy ocenie 3 najpopularniejsze rozwiązania na balkon lub taras

Skala ocen od 1 do 5

Dla kosztu - 1 to najtańszy, 5 to najdroższe rozwiązanie

Trudność aplikacji - 1 to najłatwiejszy, 5 to bardzo trudny

Trwałość - 1 to słaba, 5 to bardzo dobra

Jakie są koszty wykonania 1 m2

Celowo pominęliśmy koszt robocizny

Cennik robocizny został pominięty z tej prostej przyczyny że fachowiec "fachowcowi" nie równy. ( Nie ma po prostu jak w przypadku cen materiałów jednego odgórnego cennika za robociznę, jeden majster wyceni położenie płytek na balkonie na 100 zł/m2 drugi za to samo zażyczy sobie już np. 200 zł/m2 )

Podsumowanie

Ciężko jednoznacznie wskazać zwycięzcę, jeżeli szukasz najniższej ceny to rozwiązanie oparte o farbę będzie dla Ciebie najlepsze ( pamiętaj jednak że taka posadzę należy co jakiś czas odnowić ), jeżeli jednak najważniejsza dla Ciebie jest trwałość posadzki na balkonie lub tarasie to powinieneś zdecydować się na żywicę.

P.S.

Jeśli jesteś ciekawy naszej opinii to stawialibyśmy na żywicę

Zobacz prezentowane systemy

Zywica na balkon zamiast płytek

Żywica na posadzkę balkonu lub tarasu

Zobacz system który jest pod względem trwałości najlepszym rozwiązaniem
Aksilbet posadzka na taras

Farba na posadzkę balkonu lub tarasu

Zobacz system który jest pod względem ceny jest najlepszym rozwiązaniem

Płytki, żywica czy farba na balkonie lub tarasie – porównanie kosztów pozwoli znaleźć odpowiedź na pytanie, które z tych rozwiązań pod względem finansowym jest dla inwestora najkorzystniejsze. Warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na koszty, ale także parametry poszczególnych rozwiązań. Mając szczegółową wiedzę na temat zastosowania płytek, żywicy oraz farby, można będzie wybrać zarówno korzystne cenowo rozwiązanie, takie, które będzie w stanie służyć przez lata. Na pewno jest to bardzo dobre podejście.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx