Zadaszenie tarasu: czym i kiedy warto zadaszyć taras ?
Zadaszenie tarasu: czym i kiedy warto zadaszyć taras ?
15 czerwca 2018
Sika Comfortfloor ® PS-23
Posadzka Sika Comfortfloor ® PS-23
17 czerwca 2018
Pokaż wszystkie
Klimatyzator ścienny dla alergika - Rotenso CORE

Klimatyzator ścienny dla alergika - Rotenso CORE

Klimatyzator ścienny dla alergika – Rotenso CORE

Klimatyzator CORE jest jednostką klasy premium. Wyróżnia się nowocześnie profilowanym panelem, zakończonym szaro-srebrnym profilem. Dzięki tym elementom wykończenia jednostka posiada stonowany, ale zarazem nowatorski charakter. Klimatyzator został wyposażony w szereg inteligentnych i innowacyjnych rozwiązań. System inteligentnego nawiewu 4D eMOTO steruje pracą poziomych i pionowych żaluzji zapewniając najwyższy komfort obsługi, a dzięki dodatkowemu czujnikowi temperatury jednostka jeszcze bardziej może dostosować temperaturę w pomieszczeniu, tworząc idealny, komfortowy klimat.

Jednostka CORE została wyposażona w antykorozyjne pozłacane lamele, które skutecznie chronią split ścienny przed rozwojem bakterii dzięki temu  stanowią doskonały wybór dla alergika oraz dodatkowo zabezpieczają jednostkę przed korozją, maksymalnie wydłużając żywotność klimatyzatora. Dodatkową zaletą klimatyzatorów CORE są grzałki tacy ociekowej i krateru sprężarki. Grzałki zapobiegają zalodzeniu agregatu, a tym samym wspomagają efektywność jego pracy.

Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu i wyposażeniu klimatyzator charakteryzuje się dużą efektywnością grzania i może pracować w funkcji czy to chłodzenia czy grzania nawet, gdy temperatura zewnętrzna spadnie do -25°C. Za pomocą przyjaznej aplikacji na urządzenia mobilne, wykorzystując opcjonalny modem smart WIFI, możemy sterować klimatyzatorem z każdego miejsca w domu i poza nim.

Idealny klimatyzator dla alergików

Filtr Plasma iAIR

Filtr Plasma iAIR

Filtr Plasma iAIR

Filtr plazmowy działa na zasadzie filtra elektrostatycznego. Wyładowania elektryczne, do których dochodzi w jego wnętrzu powodują powstanie plazmy niskotemperaturowej. Na skutek reakcji jaka zachodzi pomiędzy plazmą, a cząsteczkami tlenu są wytwarzane aktywne elektrycznie atomy odpowiedzialne m.in. za neutralizowanie niepożądanych zapachów, usuwanie cząstek kurzu, bakterii, grzybów czy sadzy. Proces filtracji kończy się jonizacją powietrza i powstaniem ozonu, który posiada bakteriobójcze właściwości.

Filtr z jonami srebra Silver Ion iAIR

Filtr z jonami srebra Silver Ion iAIR

Filtr z jonami srebra Silver Ion iAIR

Srebro słynie ze swoich bardzo silnych właściwości bakteriobójczych. Toksyczne dla wyłapywanych przez niego mikroorganizmów są zwłaszcza jony srebra, które działają na ich pojedyncze komórki. Dzięki katalitycznym właściwościom srebra utlenieniu ulega materiał genetyczny komórki. Skuteczność filtru z jonami srebra obejmuje likwidację przeszło 99,99% bakterii i grzybów.

Filtr elektrostatyczny HD iAIR

Filtr elektrostatyczny HD iAIR

Filtr elektrostatyczny HD iAIR

Urządzenia Rotenso® wyposażone są w wysokiej klasy ekonomiczny filtr elektrostatyczny HD iAIR. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów filtracji zanieczyszczonego powietrza. Cechuje się wysoką wydajnością poprzez wyładowanie elektrostatyczne oddziałujące na naładowane dodatnio bądź ujemnie cząsteczki zanieczyszczeń znajdujące się w powietrzu. Dzięki temu urządzenie wywiewa czyste powietrze

Rotenso CORE

Cechy urządzenia Rotenso Core

Cechy urządzenia - Rotenso CORE

Cechy urządzenia - Rotenso CORE

Dane techniczne Rotenso Core

Dane techniczne Rotenso Core

Dane techniczne Rotenso Core

Ceny Rotenso Core

Model Wydajność chłodnicza / grzewcza (W) Klasa sezonowej wydajności energetycznej chłodzenie / grzanie Przyłącza rur Ciecz – Gaz Jednostka wewn. Jednostka zewn. Cena katalogowa kompletu netto (PLN)
CoreV 2,6 kW 2638 / 4102 A+++ / A++ 1/4″ – 3/8″ C26Vi
C26Vo
3 649 zł
CoreV 3,5 kW 3522 / 4235 A+++ / A++ 1/4″ – 3/8″ C35Vi
C35Vo
3 899 zł

W zestawie jednostka wewnętrzna + jednostka zewnętrzna + pilot bezprzewodowy
1. Sterownik ścienny dostępny jako opcja
2. Wymagane użycie opcjonalnego modemu WiFi


Rotenso – Budowa i Remont

Rotenso – Budowa i Remont

Rotenso to firma, która powstała w 1987 roku. Zajmuje się produkcją urządzeń klimatyzacyjnych. Pierwsze urządzenia tej marki trafiły na rynek w 1996 roku. Firma stale się rozwija i wprowadza innowacje, w celu uzyskania zadowolenia klientów

Zobacz: remont.biz.pl/category/rotenso/

Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy i instalatora klimatyzatorów firmy Rotenso

Katalogi Rotenso

Wycena

Klimatyzatory Rotenso – Budowa i Remont

Klimatyzatory Rotenso – Budowa i Remont

Zobacz: remont.biz.pl/category/klimatyzatory-rotenso/

Klimatyzacja – Budowa i Remont

Klimatyzacja – Budowa i Remont

Chłodzi i ogrzewa, takie możliwości daje klimatyzacja, która coraz częściej znajduje zastosowanie nie tylko w budynkach biurowych, ale także w domach prywatnych. Ma wiele ciekawych właściwości, które sprawiają, że dbanie o komfort termiczny w domu jest dużo prostsze i bardziej przyjemne

Zobacz: remont.biz.pl/category/klimatyzacja/

Klimatyzacja – sprzedaż i montaż – Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów

Podziel się
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, specjalista branży budowlano instalacyjnej. Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; kotły gazowe, klimatyzatory, pompy ciepła lub rekuperatory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

No announcement available or all announcement expired.Scroll Up