Daikin Katalog 2016 Systemy Klimatyzacyjne
15 marca 2017
Jak zbudować odpowiedni klimat w domu ?
Jak zbudować odpowiedni klimat w domu ?
21 marca 2017

Kaisai katalog urządzeń klimatyzacyjnych 2 0 1 6 / 2 0 1 7

Misją marki Kaisai jest dostarczanie wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych, zapewniających niezwykły komfort w pomieszczeniach. Proponowane rozwiązania są energooszczędne i innowacyjne pod względem zastosowanych rozwiązań technologicznych. Katalog klimatyzatory Kaisai, który zamieszczamy poniżej zawiera wszystkie nowe propozycje od tego wiodącego producenta.

Oferta marki Kaisai obejmuje urządzenia o różnym stopniu wydajności. Dostępne są ich różne typy. Wygląd, przeznaczenie, a także zastosowanie także są zróżnicowane, co daje możliwość skorzystania z tych usług szerokiemu gronu odbiorców. Wprowadzając na rynek innowacyjne i energooszczędne urządzenia klimatyzacyjne, marka robi dużą przysługę osobom chcącym uzyskać jak największy komfort w swoich pomieszczeniach, jednocześnie nie wydając zbyt dużo na eksploatację.

Energooszczędne rozwiązania

Energooszczędne rozwiązania

Ekologiczne rozwiązania

Urządzenia klimatyzacyjne marki Kaisai zostały wyposażone w funkcję Eco, która pozwala zaoszczędzić do 60% energii elektrycznej. Przy tym, zachowana została wysoka wydajność urządzeń, gwarantująca szybkie chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń. Wszystko jest zasługą sprawnie działającej sprężarki, która jest w stanie tak wydajnie działać.

Trzeba również wspomnieć o tym, że Kaisai przygotowuje urządzenia przyjazne środowisku, dzięki bardzo dobrej klasyfikacji efektywności energetycznej.

Marka wspiera unijny program 20/20/20, który z założenia jest pakietem klimatyczno-energooszczędnym. Zakłada wzrost zużycia energii z odnawialnych źródeł, przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności energetycznej nawet o 20%. W planach jest również zmniejszenie emisji dwutlenku węgla o kolejne 20% już do 2020 roku.

Co nowego ?

Kaisai wprowadza do swoich wiodących urządzeń klimatyzacyjnych nową sprężarkę do zadań specjalnych. Działa ona w sposób niezawodny i może pracować w najtrudniejszych warunkach, nawet przez 24 godziny na dobę. Przy tym, jest w stanie osiągać temperaturę do 60 stopni Celsjusza. Wszystko to dzięki bardzo wydajnemu silnikowi z szerokim zakresem napięcia, a także wykonaniu z najlepszej jakości materiałów, odpornych na wszelkie uszkodzenia.

Odświeżony został również wygląd jednostek zewnętrznych poprzez wprowadzenie bardziej trwałych i estetycznej wyglądających obudów.

Nowością jest także światłoczuły wyświetlacz pozwalający na bardziej komfortowe sterowanie systemem klimatyzacji. Gdy w pomieszczeniu zgaśnie światło, po 5 sekundach urządzenie zacznie się wyłączać, zapewniając komfortowy sen dzięki zmniejszonemu przepływowi powietrza.

To jedynie niektóre nowości, jakie przygotowała w urządzeniach klimatyzacyjnych marka Kaisai. Warto zapoznać się z katalogiem, aby poznać dokładnie wszystkie nowości.

KAISAI_katalog_2017 – PDF


 

Zobacz ofertę klimatyzatorów w naszym sklepie

Klimatyzacja Kaisai – Remont

Klimatyzacja Kaisai – Remont

Kaisai to wiodący producent klimatyzatorów i wentylatorów odznaczających się wysoką mocą, wydajnością i niezawodnością w działaniu, rozwiązania są innowacyjne.

remont.biz.pl/sklep/1135-klimatyzacja-kaisai

Zobacz nasz certyfikat autoryzowanego dystrybutora marki Kaisai

Certyfikat autoryzowanego dystrybutora KAISAI

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx