Daikin Katalog 2016 Systemy Klimatyzacyjne
15 marca 2017
Jak zbudować odpowiedni klimat w domu ?
Jak zbudować odpowiedni klimat w domu ?
21 marca 2017

Kaisai katalog urządzeń klimatyzacyjnych 2 0 1 6 / 2 0 1 7

Misją marki Kaisai jest dostarczanie wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych, zapewniających niezwykły komfort w pomieszczeniach. Proponowane rozwiązania są energooszczędne i innowacyjne pod względem zastosowanych rozwiązań technologicznych. Katalog klimatyzatory Kaisai, który zamieszczamy poniżej zawiera wszystkie nowe propozycje od tego wiodącego producenta.

Oferta marki Kaisai obejmuje urządzenia o różnym stopniu wydajności. Dostępne są ich różne typy. Wygląd, przeznaczenie, a także zastosowanie także są zróżnicowane, co daje możliwość skorzystania z tych usług szerokiemu gronu odbiorców. Wprowadzając na rynek innowacyjne i energooszczędne urządzenia klimatyzacyjne, marka robi dużą przysługę osobom chcącym uzyskać jak największy komfort w swoich pomieszczeniach, jednocześnie nie wydając zbyt dużo na eksploatację.

Energooszczędne rozwiązania

Energooszczędne rozwiązania

Ekologiczne rozwiązania

Urządzenia klimatyzacyjne marki Kaisai zostały wyposażone w funkcję Eco, która pozwala zaoszczędzić do 60% energii elektrycznej. Przy tym, zachowana została wysoka wydajność urządzeń, gwarantująca szybkie chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń. Wszystko jest zasługą sprawnie działającej sprężarki, która jest w stanie tak wydajnie działać.

Trzeba również wspomnieć o tym, że Kaisai przygotowuje urządzenia przyjazne środowisku, dzięki bardzo dobrej klasyfikacji efektywności energetycznej.

Marka wspiera unijny program 20/20/20, który z założenia jest pakietem klimatyczno-energooszczędnym. Zakłada wzrost zużycia energii z odnawialnych źródeł, przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności energetycznej nawet o 20%. W planach jest również zmniejszenie emisji dwutlenku węgla o kolejne 20% już do 2020 roku.

Co nowego ?

Kaisai wprowadza do swoich wiodących urządzeń klimatyzacyjnych nową sprężarkę do zadań specjalnych. Działa ona w sposób niezawodny i może pracować w najtrudniejszych warunkach, nawet przez 24 godziny na dobę. Przy tym, jest w stanie osiągać temperaturę do 60 stopni Celsjusza. Wszystko to dzięki bardzo wydajnemu silnikowi z szerokim zakresem napięcia, a także wykonaniu z najlepszej jakości materiałów, odpornych na wszelkie uszkodzenia.

Odświeżony został również wygląd jednostek zewnętrznych poprzez wprowadzenie bardziej trwałych i estetycznej wyglądających obudów.

Nowością jest także światłoczuły wyświetlacz pozwalający na bardziej komfortowe sterowanie systemem klimatyzacji. Gdy w pomieszczeniu zgaśnie światło, po 5 sekundach urządzenie zacznie się wyłączać, zapewniając komfortowy sen dzięki zmniejszonemu przepływowi powietrza.

To jedynie niektóre nowości, jakie przygotowała w urządzeniach klimatyzacyjnych marka Kaisai. Warto zapoznać się z katalogiem, aby poznać dokładnie wszystkie nowości.

KAISAI_katalog_2017 – PDF


 

Zobacz ofertę klimatyzatorów w naszym sklepie

Klimatyzacja Kaisai – Remont

Klimatyzacja Kaisai – Remont

Kaisai to wiodący producent klimatyzatorów i wentylatorów odznaczających się wysoką mocą, wydajnością i niezawodnością w działaniu, rozwiązania są innowacyjne.

remont.biz.pl/sklep/1135-klimatyzacja-kaisai

Zobacz nasz certyfikat autoryzowanego dystrybutora marki Kaisai

Certyfikat autoryzowanego dystrybutora KAISAI

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx