3 najbardziej popularne pralki
3 najbardziej popularne pralki
18 maja 2021
Jakie dywany sprawdzą się w salonie
Jakie dywany sprawdzą się w salonie?
19 maja 2021
Pokaż wszystkie
IKEA wycofuje popularne produkty ze sprzedaży – sprawdź czy je kupiłeś oraz w jaki sposób dokonać ich zwrotu

IKEA wycofuje popularne produkty ze sprzedaży – sprawdź czy je kupiłeś oraz w jaki sposób dokonać ich zwrotu

IKEA wycofuje popularne produkty ze sprzedaży – sprawdź czy je kupiłeś oraz w jaki sposób dokonać ich zwrotu.

IKEA czyli szwedzki potentat na rynku mebli oraz wyposażenia wnętrz wydał komunikat o wycofaniu ze sprzedaży talerzy, misek i kubków HEROISK oraz TALRIKA ze względu na ryzyko pęknięcia i oparzenia. IKEA tym samym apeluje do wszystkich klientów którzy zakupili miski, talerze i kubki HEROISK oraz TALRIKA, aby przestali ich używać i zwrócili je do IKEA w celu otrzymania pełnego zwrotu kosztów zakupu.

W komunikacie opublikowanym przez przedstawicieli szwedzkiej sieci sklepów czytamy;

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem dla IKEA, dlatego podejmujemy środki ostrożności i wycofujemy z rynku miski, talerze i kubki z serii HEROISK i TALRIKA, ponieważ mogą pęknąć i spowodować oparzenia wywołane kontaktem z ich gorącą zawartością. Wszystkie nasze produkty przechodzą testy i są zgodne z obowiązującymi normami oraz przepisami prawa. Pomimo to dotarły do nas informacje o przypadkach ich pęknięcia - czytamy w komunikacie firmy IKEA. Produkty z serii HEROISK i TALRIKA można oddać w każdym sklepie IKEA, gdzie zostanie dokonany pełen zwrot kosztów zakupu. Dowód zakupu (paragon) nie jest potrzebny. - IKEA przeprasza za wszelkie niedogodności, jakie zaistniała sytuacja może spowodować - dodają przedstawiciele szwedzkiej sieci sklepów.

Produkty z serii HEROISK i TALRIKA można oddać w każdym sklepie IKEA, gdzie zostanie dokonany pełen zwrot kosztów zakupu. Dowód zakupu (paragon) nie jest potrzebny.

Więcej informacji można uzyskać na stronie IKEA.pl lub pod bezpłatnym numerem telefonu 22 275 05 00.

IKEA wycofuje popularne produkty ze sprzedaży – sprawdź czy je kupiłeś oraz w jaki sposób dokonać ich zwrotu.

IKEA czyli szwedzki potentat na rynku mebli oraz wyposażenia wnętrz wydał komunikat o wycofaniu ze sprzedaży talerzy, misek i kubków HEROISK oraz TALRIKA ze względu na ryzyko pęknięcia i oparzeniaIKEA tym samym apeluje do wszystkich klientów którzy zakupili miski, talerze i kubki HEROISK oraz TALRIKA, aby przestali ich używać i zwrócili je do IKEA w celu otrzymania pełnego zwrotu kosztów zakupu.

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bożenia
Bożenia
2 lat temu

To nie pierwsza akcja w której ten producent wycofuje jakieś produkty

Joanna
Joanna
2 lat temu

Coraz gorzej z jakością w tej sieci

2
0
Podziel się swoją opiniąx