ogrzewanie podłogowe
Ogrzewanie podłogowe – koszty, instalacja, wybór
15 listopada 2018
Folder produktowy Zehnder Charleston
Folder produktowy Zehnder Charleston
18 listopada 2018

Charlestone – dekoracyjne grzejniki rurowe od Zehnder

Wydajne, oryginalne, funkcjonalne oraz komfortowe w użyciu grzejniki rurowe Charlestone odznaczają się ponadczasowym designem. W ofercie dostępne są różnorodne modele w wielu kolorach i wzorach.

 

Wersja z zasilaniem elektrycznym

Możesz nabyć grzejniki Charlestone w wersji elektrycznej, które są energooszczędne, komfortowe użyciu. Posiadają funkcje wykrycia otwartego okna. Odznaczają się wysoką efektywnością energetyczną, przystosowaną do europejskich norm dotyczących ekologii. Niskie zużycie energii, czyli zaledwie 0,5 kW w trybie czuwania sprawia, że korzystanie z tego rozwiązania nie będzie obciążające dla domowego budżetu.

Grzejniki rurowe zostały wyposażone w wygodny sterownik bezprzewodowy, a programator tygodniowy lub dzienny sprawia, że system można w pełni dostosować do swoich potrzeb. Pomaga w tym programator czasowy. Ponadto, grzejniki posiadają zabezpieczenia przed dziećmi.

Zobacz jak produkowane są grzejniki Charlestone

Charlestone – dekoracyjne grzejniki rurowe od Zehnder
Charlestone – dekoracyjne grzejniki rurowe od Zehnder
Charlestone – dekoracyjne grzejniki rurowe od Zehnder
Charlestone – dekoracyjne grzejniki rurowe od Zehnder

Jakie zalety mają grzejniki rurowe Charlestone ?

Dzięki zróżnicowanym przyłączom Grzejniki rurowe Charlestone odznaczają się wszechstronnym zastosowaniem.

Użytkownik otrzymuje zestaw montażowy Zehnder EasyFix umożliwiający proste zamontowanie grzejnika.

Grzejniki mogą być dostarczane z armaturą przyłączeniową Zehnder Vario, pozwalającą na wykonanie dyskretnego, estetycznego ukrytego przyłącza.

Przy produkcji tych grzejników została zastosowana nowa technologia laserowa LaZer made, która odznacza się wysoką czystością spawu.

Klasyczne, eleganckie wzornictwo sprawia, że grzejniki Charlestone są przystosowane do większości pomieszczeń. Najlepiej radzą sobie w połączeniu z ogrzewaniem niskotemperaturowym.

Do pobrania


Planujesz zakup grzejników - skontaktuj się z nami by otrzymać ekstra rabat


Grzejniki rurowe Charlestone, które znajdują się w ofercie marki Zehnder odznaczają się wysoką efektywnością energetyczną, a także niebanalnym designem. Dostępne są w różnych kolorach, co pozwala na ich bezproblemowe dopasowanie do aranżacji każdego wnętrza. Odznaczają się także wszechstronnym zastosowaniem. Szereg dodatków, jakie gwarantuje producent powoduje, że nie będzie żadnych problemów z ich zastosowaniem, a także odpowiednim, prostym przyłączeniem.

Grzejniki rurowe Charlestone spełnią oczekiwania każdego. Nie ma żadnych problemów z dbaniem o ich czystość, ponieważ modele mają gładką powierzchnię. W zestawie znajduje się specjalna szczotka umożliwiająca wymiatanie kurzu spomiędzy rur. Ponadto jest możliwość zastosowania specjalnej powłoki antybakteryjnej TopCare.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx