Jakie okna przy wentylacji mechanicznej - rekuperacji
Jakie okna przy wentylacji mechanicznej – rekuperacji
24 lipca 2019
Sterowniki PAR-CT01MAA
Mitsubishi – pilot dotykowy PAR-CT01MAA
26 lipca 2019

De Dietrich Lumea MPX

De Dietrich Lumea MPX - kocioł gazowy NK

Lider w swojej klasie wśród wiszących kotłów kondensacyjnych

Kocioł ten charakteryzuje się jedną z najwyższych w swojej klasie sprawności sięgającej aż 109 %, natomiast dzięki innowacyjnemu palnikowi oraz wydajnemu wymiennikowi ze stali nierdzewnej można uzyskać w porównaniu do starych kotłów gazowych aż do 30 % oszczędności. Należy pamiętać że większa sprawność kotła przełoży się też na działania pro ekologiczne a to dzięki temu że mniej wyemitujemy szkodliwych substancji do atmosfery.

Lumea MPX dzięki nowoczesnemu wzornictwu jest idealnym kotłem dla inwestorów dbających o nowoczesną aranżację własnego domu. Kocioł ten z powodzeniem można powiesić np. w kuchni lub łazience.

GAC – Gas Adaptive Control

Nowoczesny system który dzieki układowi elektronicznej kontroli gazu oraz zaworowi zapewnia automatyczną kontrole układu spalania zapewniajac dzięki temu optymalne warunki pracy.

Zalet GAC

- brak konieczności regulacji manualnej – bez pomiarów, kalibracji czy wymiany dysz

- dzięki systemowi GAC kocioł samoczynnie dostosowuje się do jakości gazu i długości przewodów spalinowych, utrzymując przy tym stałą wydajność

- dzięki kontroli spalin kocioł samoczynnie reguluje się, aby utrzymać najwyższą sprawność, zapewniając przy tym zmniejszenie zapotrzebowania na energię i minimalizację emisji szkodliwych substancji

GAC – Gas Adaptive Control - NK

Oferta kotłów Lumea MPX

Program-czyste-powietrze-NK

Dofinansowanie do zakupu kotła

Przy modernizacji istniejącej kotłowni można otrzymać dofinansowanie do zakupu tego kotła.

Sprawdź czy Ty też możesz ubiegać się o dotację, jeżeli tak to chętnie pomożemy w uzyskaniu takiej dotacji.

Zobacz
Wycena NK

Wycena

Jeżeli planujesz zakup takiego kotła, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla ciebie specjalna ofertę cenową na zakup tego urządzenia.

Kontakt z nami

De Dietrich Lumea MPX – wiszący gazowy kocioł kondensacyjny który dzięki nowoczesnemu palnikowi oraz wymiennikowi ze stali nierdzewnej jest wstanie zapewnić bardzo oszczędne spalanie gazu a dzięki temu duże oszczędności na ogrzewaniu i podgrzewaniu wody. Kocioł gazowy charakteryzuje się 30 % oszczędnościami na spalaniu gazu w porównaniu do innych starszych pieców gazowych. Kocioł ten będzie więc idealny dla inwestora poszukującego energooszczędnego kotła gazowego

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Slawomor
Slawomor
4 lat temu

Posiadam ten kocioł – z czystym sumieniem mogę polecić. Bardzo dobry sprzęt

1
0
Podziel się swoją opiniąx