Deklaracja EcoHeat Complex
Deklaracja Tweetop EcoHeat Complex
13 lutego 2019
Sikafloor 169
Sika Sikafloor ‐ 169
15 lutego 2019

Cennik montażu pompy ciepła - split i monoblok

Przedstawiamy poglądowy koszt montażu pompy ciepła w wersji split lub monoblok

Cena montażu pompy ciepła ma charakter informacyjny i w związku z tym może się różnić od rzeczywistych kosztów wykonania montażu, dokładna wycena jest zawsze kalkulowana pod konkretne zapytanie ofertowe

Ile kosztuje montaż pompy ciepła ( split i monoblok )

Podano ceny i koszt robocizny netto na rok 2019

Montaż powietrznej pompy ciepła typu split lub monoblok

1500PLN

CO, CWU, jednostka wewnętrzna, zewnętrzna, linia freonowa, zasilanie elektryczne jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, komunikacja pomiędzy jednostkami

pompa ciepła

Zobacz przy okazji nasz dział tematyczny poświęcony pompą ciepła i sprawdź dlaczego są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem grzewczym dla nowy i modernizowanych budynków.

Zobacz

Ile kosztuje montaż pompy ciepła typu split oraz monoblok, jaka jest cena montażu tych pomp ciepła? Tego dowiesz się śledząc nasz cennik instalatorów. Sprawdzisz tam dokładne przedziały cenowe, dzięki którym uda się oszacować dokładnie, ile trzeba wydać na montaż pompy ciepła ( typu monoblok oraz split ), aby działała ona skutecznie i bez najmniejszych problemów. Zapoznając się z poglądowymi cenami montażu tego typu systemu, można będzie zaplanować inwestycję pod względem kosztów, co na pewno przełoży się na dobre oszacowanie budżetu potrzebnego do wykonania całej inwestycji.

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx