De Dietrich cennik - Technika Domowa 2018 BAXI
De Dietrich cennik – Technika Domowa 2018 BAXI
20 października 2018
wypożyczalnia osuszaczy powietrza
Wypożyczalnia osuszaczy powietrza
22 października 2018
ekologia

Rządowy program dofinansowania: czyste powietrze

Rządowy program „Czyste powietrze” ma na celu poprawę efektywności energetycznej, a także zmniejszenie pyłów i zanieczyszczeń wysyłanych do atmosfery.

Program będzie realizowany w latach 2018-2029 i obejmie budynki istniejące, a także nowo powstające. Budżet opiewa na 103 mld złotych, z czego dofinansowanie wynosi 63,3 mld złotych. Pozostała część w kwocie 39,7 mld zł dostępna będzie w formie pożyczek.

Dla kogo przeznaczone jest dofinansowanie ?

Z programu mogą skorzystać właściciele mający prawo własności lub współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Oferta skierowana jest także do osób, które mają już pozwolenie na budowę swojego domu.

Osoby dysponujące już istniejącymi budynkami będą mogły ubiegać się o dofinansowanie na wymianę istniejącego źródła ciepła na:

Dofinansowanie nowych budynków obejmuje zakup i montaż:
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx