W jakich sytuacjach może przydać się maszt oświetleniowy
W jakich sytuacjach może przydać się maszt oświetleniowy?
27 grudnia 2021
Crowdfunding jako forma wspólnego inwestowania w nieruchomości
Crowdfunding jako forma wspólnego inwestowania w nieruchomości
30 grudnia 2021
Pokaż wszystkie
Gdzie powiesić fotozegar na płótnie

Gdzie powiesić fotozegar na płótnie

Gdzie powiesić fotozegar na płótnie?

Szukasz funkcjonalnej dekoracji do swojego wnętrza? A może chcesz sprawić prezent bliskiej osobie, który będzie cieszył oko, a zarazem spełniał swoje zadanie i pokazywał czas? Świetną propozycją są fotozegary na płótnie ze sklepu internetowego ArtLux. To piękna ozdoba, będąca jednocześnie praktycznym elementem wyposażenia. Masz dylemat, gdzie powiesić fotozegar na płótnie? Spieszymy z inspiracjami!

Gdzie powiesić fotozegar na płótnie

Fotozegar na płótnie – doskonały do wszelkich wnętrz

Wybierając obrazy do wnętrz, możemy kierować się różnymi aspektami – np. mogą one ciekawić, inspirować, przywoływać wspomnienia, ożywiać lub tonować całą aranżację, podkreślać upodobania właściciela czy po prostu wtapiać się w kompozycję, dopełniając ją jednocześnie. Z fotozegarami jest podobnie. Z tym, że dodatkowo spełniają swoje zadanie użytkowe i informują o godzinie.

Decydując się na zegary z obrazem, warto przede wszystkim kierować się swoimi upodobaniami i tym, by pasowały do aranżacji. Wybrany model może nawiązywać do kolorystyki wnętrza i jego stylu czy mebli, ale też stanowić ciekawy akcent, który przykuje uwagę. Ważne jest jednak, by dobrze widoczne były na nim wskazówki i cyfry – dzięki temu faktycznie zda egzamin i spełni swoje zadanie funkcjonalne.

Gdzie powiesić fotozegar na płótnie?

Każde wnętrze może zyskać po wprowadzeniu do niego sztuki, a można to uczynić na wiele sposobów. Jednym z nich jest wykorzystanie fotozegara – obrazu z zegarem. Dobierając go, możemy na przykład podkreślić wybrane elementy wykończenia wnętrza, ale też interesująco zmienić perspektywę czy skupić uwagę na detalach. Zastanawiasz się, gdzie powiesić fotozegar na płótnie? Oto kilka inspiracji!

• Fotozegar na płótnie w kuchni i jadalni

Najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest powieszenie zegara na płótnie w kuchni bądź jadalni. To tam kontrolujemy czas gotowania dań, serwowania obiadu czy spędzamy ostatnie chwile przed wyjściem z domu do pracy albo na spotkanie. Można zdecydować się na fotozegar z motywem kulinarnym, ale równie dobrze taki klasyczny, pasujący do stylu wnętrza – np. z polem lawendowym czy abstrakcyjną panoramą.

• Fotozegar na płótnie w salonie

Salon to miejsce w domu, w którym relaksujemy się, spędzamy czas z bliskimi, przyjmujemy gości. Ważną rolę pełnią tu dodatki, które ożywiają przestrzeń, nadają jej wyrazu albo po prostu ocieplają wnętrze. Fotozegary dostępne są w wielu opcjach – do salonu świetnie może sprawdzić się obraz z zegarem panoramicznym albo 3-częściowa kompozycja obrazów, gdzie jeden z nich ma wbudowaną tarczę zegara.

• Fotozegar na płótnie w sypialni

Nie wszyscy lubią tykające zegary w sypialni, ale jeśli nie przeszkadza nam takie rozwiązanie, to fotozegar może świetnie wkomponować się w aranżację. Krajobraz, motywy zwierzęce, rośliny, a może abstrakcja? Opcji jest wiele!

• Fotozegar na płótnie w biurze

Odliczanie do końca zmiany w pracy to zawsze przyjemność. Jeśli z niecierpliwością spoglądasz na zegarek, by w końcu pójść do domu, warto, by cieszył on oko. Polecamy powiesić na ścianie fotozegar z inspirującym widokiem, roślinnością albo czymś, co przywołuje na myśl pozytywne skojarzenia.

Gdzie powiesić fotozegar na płótnie?

Szukasz funkcjonalnej dekoracji do swojego wnętrza? A może chcesz sprawić prezent bliskiej osobie, który będzie cieszył oko, a zarazem spełniał swoje zadanie i pokazywał czas? Świetną propozycją są fotozegary na płótnie ze sklepu internetowego ArtLux. To piękna ozdoba, będąca jednocześnie praktycznym elementem wyposażenia. Masz dylemat, gdzie powiesić fotozegar na płótnie? Spieszymy z inspiracjami!

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx