Ceraclass Excellence
Junkers Ceraclass Excellence – energooszczędność w pozyskiwaniu ciepłej wody użytkowej
20 listopada 2017
NOVUS (F) 300 450
NOVUS (F) 300/450 – Jednostka wentylacyjna z odzyskiem ciepła
22 listopada 2017

Komfortowe i kompleksowe rozwiązania dla domu od Zehnder

Zehnder już od wielu lat dostarcza komfortowe i kompleksowe rozwiązania do budynków mieszkalnych. Zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniach, a wszystkie proponowane urządzenia są ekonomiczne i odznaczają się wysoką wydajnością.

Urządzenia do łazienek i innych pomieszczeń mieszkalnych

Grzejniki od marki Zehnder można eksploatować w elastyczny sposób. Można wprowadzać do pomieszczenia jeden lub więcej, w zależności od potrzeb. Zapewniają szybkie dostarczenie ciepła do pomieszczenia. Do wyboru jest wiele modeli, kształtów i kolorów. Nie ma żadnych problemów z dbaniem o ich czystość, a wygląd grzejników jest nienaganny przez długi czas. Świetnie sprawdzają się przy niskotemperaturowych systemach grzewczych.

Dostępne są specjalne modele, które mogą służyć jako suszarki do ręczników. Dostępne są grzejniki z lustrem czy grzejniki ławkowe. Jest możliwość zamawiania grzejników na wymiar.Komfortowa wentylacja pomieszczeń

Urządzenia proponowane przez markę zapewniają odpowiedni dopływ tlenu do pomieszczeń. Niwelują ryzyko wystąpienia grzybów, pleśni, a także przeciągów. Znajdują się w nich filtry zapewniające komfortowe warunki dla alergików. Dzięki ciągłej wymianie powietrza, w budynku mieszkalnym nie będzie wilgoci. Każde urządzenie jest optymalizowane pod kątem budynku, w którym ma zostać umieszczone. Dzięki temu można systemy dostosować do możliwości finansowych każdego inwestora.

Urządzenia wentylacyjne mogą zostać wyposażone w dekoracyjne kratki wentylacyjne, które będą pasowały do każdego wnętrza. Opcjonalnie jest możliwość wstępnej zmiany temperatury powietrza zimą oraz latem.

Kompleksowe ogrzewanie, chłodzenie, wentylacja oraz podgrzewanie wody

Stosując kompleksowe rozwiązania można zaoszczędzić do 50% energii, a przy tym odzyskać do 95% ciepła. Wszystkie systemy wprowadzane do domu będą miały jedno źródło. Wszystkie ich komponenty będą do siebie idealnie dopasowane.

Proponowane systemy spełniają przyszłe wymogi prawne, dzięki wykorzystaniu energii ze źródeł odnawialnych. Można liczyć na dotacje rządowe, w przypadku instalacji tego typu rozwiązań.


Więcej o marce Zehnder na ich stronach internetowych

Producent grzejników i systemów wentylacyjnych | Zehnder

Producent grzejników i systemów wentylacyjnych | Zehnder

Zehnder to producent grzejników, systemów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji zapewniających komfortowy i zdrowy klimat wnętrz.

Zobacz: www.zehnder.pl/

Cennik ZehnderRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx