Ranking kotłów gazowych 2018
Ranking – najczęściej kupowane klimatyzatory 2017
23 kwietnia 2018
Rotenso Versu
Klimatyzator ścienny Rotenso Versu
25 kwietnia 2018
Pokaż wszystkie
Ochrona przed osadami w instalacji wodnej

Ochrona przed osadami w instalacji wodnej

Ochrona przed osadami w instalacji wodnej

Ochrona przed osadami jest skuteczna tylko wtedy, jeżeli korzysta się z odpowiednich urządzeń, takich jak m.in. AQA Nano lub AQA Total Energy, woda jest potrzebna każdemu do życia. Woda nie powinna być twarda, wapń i magnez mogą spowodować poważne szkody w domowej instalacji wodnej.

 Woda bardzo pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, ale tylko wtedy, jeżeli zawiera odpowiednią ilość składników mineralnych, a przede wszystkim wapnia i magnezu, substancje są potrzebne po to, aby organizm ludzki mógł funkcjonować we właściwy sposób. Wapń i magnez odpowiadają za metabolizm, budują kości, a także mają wpływ na nasze samopoczucie, jak jednak wiadomo, te same zbawienne dla ludzkiego organizmu składniki powodują także szkody w domowej instalacji, mogą skrócić jej żywotność, a także spowodować poważne awarie, ponadto zwiększają koszty ogrzewania, zaledwie 2 mm nalotu wapiennego na powierzchni wymiennika ciepła może zwiększyć zużycie energii o 20%,

Jak ochronić instalację przed twardą wodą?

AQA Nano lub AQA Total Energy to innowacyjne urządzenia chroniące instalacje domowe przed osadami, woda jednocześnie nie jest pozbawiana ważnych minerałów, domowy kran nadal będzie źródłem pełnowartościowej wody, jednak bez szkody dla samej instalacji.

Zastosowana technologia BWT AQA Total korzysta z impulsów elektrycznych w celu rozpuszczenia w wodzie jonów wapnia, powstają mikroskopijne kryształki, urządzenie chroni instalację przed osadami, jednocześnie dostarczając użytkownikowi wodę zdrową, pyszną i pełnowartościową.


Zobacz więcej

Uzdatnianie wody – Budowa i Remont

Uzdatnianie wody – Budowa i Remont

Remont Robert Kucharski Drogowców 14 39-200 Dębica

Zobacz: remont.biz.pl/category/uzdatnianie-wody/

BWT – Budowa i Remont

BWT – Budowa i Remont

BWT Do życia każdemu człowiekowi potrzebne jest powietrze oraz woda, warto zadbać o to, aby woda, którą pijesz każdego dnia była pozbawiona zanieczyszczeń, uda się taki efekt uzyskać, jeżeli Twoja wewnętrzna sieć wodociągowa zostanie wzbogacona o odpowiednie filtry. Jedną z propozycji są rozwiązania od firmy BWT …

Zobacz: remont.biz.pl/category/bwt/


Wycena urządzeń

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx