LG Artcool Gallery - klimatyzator jak dzieło sztuki - K1
LG Artcool Gallery – klimatyzator jak dzieło sztuki
11 czerwca 2020
Hydroizolacja zbiorników basenów kanałów wodnych i sztucznych stawów - weber.dry PUR seal 2K - K1
Hydroizolacja zbiorników basenów kanałów wodnych i sztucznych stawów – weber.dry PUR seal 2K
15 czerwca 2020

Posadzka żywiczna weber - szczelna powłoka malarska – grubość ok. 0.5 mm

weber.tec EP 39 - K1

weber.tec EP 39 głównie stosuje się do wykonywania powłok ochronnych na powierzchniach mineralnych (beton, tynki i jastrychy cementowe). Żywica może być stosowana jak powłoka w zbiornikach na wodę (przeznaczoną do spożycia przez ludzi ) i basenach kąpielowych. Dodatkowo stosuję się jako powłokę ochronną na powierzchniach z tworzyw sztucznych (np. żywiczne laminaty).

Żywica weber.tec EP 39 jest odporna na działanie wysokich obciążeń mechanicznych i chemicznych, nadaje się np. na posadzki magazynów i hal przemysłu spożywczego, zakładów chemicznych, na powierzchnie obiektów oczyszczalni ścieków (np. zbiorników otwartych i zamkniętych komór fermentacyjnych, piaskowników), również w strefie zmiennego poziomu ścieków. Nie wymaga gruntowania podłoża (sama dla siebie jest materiałem gruntującym).

Przeznaczenie systemu: posadzka żywiczna do lekkich obciążeń

Ruch pieszy i lekki ruch kołowy w pomieszczeniach: technicznych, gospodarczych, magazynowych i parkingowych.

Elementy systemu - szczelna powłoka malarska – grubość ok. 0.5 mm

Dostępne kolory posadzki żywicznej

inne kolory dostępne na zapytanie.

RAL 1015
RAL 5015
RAL 5024
RAL 7023
RAL 7032
RAL 7040
RAL 9010
RAL 9011

W miejscach narażonych na bezpośrednie promieniowanie UV w celu ochrony przed przebarwieniem warto wykonana powłokę zabezpieczyć produktem pur coat.

Przed rozpoczęciem użytkowania pomieszczenie takie należy wietrzyć do ustania zapachu.

Ile kosztuje wykonanie posadzki w systemie szczelnej powłoki malarskiej – grubość ok. 0.5 mm

Szczelna powłoka malarska – grubość ok. 0.5 mm

Na zapytanie

Posadzka żywiczna weber

logo weber - K1

Posadzki i powłoki żywiczne firmy Weber

Zobacz pozostałe rozwiązania systemowe tego producenta i sprawdź dlaczego to właśnie one są jednymi z najczęściej wybieranych rozwiązań w obszarze posadzek żywicznych.

Zobacz
Posadzki-parkingowe-NK

Posadzki żywiczne

Zobacz nasz dział tematyczny poświęcony posadzką żywicznym i sprawdź dlaczego warto zdecydować się na to właśnie rozwiązanie.

Zobacz

Posadzka żywiczna weber – szczelna powłoka malarska – grubość ok. 0.5 mm

weber.tec EP 39 głównie stosuje się do wykonywania powłok ochronnych na powierzchniach mineralnych (beton, tynki i jastrychy cementowe). Żywica może być stosowana jak powłoka w zbiornikach na wodę (przeznaczoną do spożycia przez ludzi ) i basenach kąpielowych. Dodatkowo stosuję się jako powłokę ochronną na powierzchniach z tworzyw sztucznych (np. żywiczne laminaty )

weber.tec EP 39 – Poprzednia nazwa: Deitermann Harz EP 39 HC

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx
()
x