Aksilbet farba - puszka 10 L
Aksilbet
5 grudnia 2018
Entalpiczny wymiennik ciepła Zehnder - folder
Entalpiczny wymiennik ciepła Zehnder – folder
6 grudnia 2018

Kurtyny powietrzne marki VTS WING

Pracujące bardzo cicho, oszczędne i niezawodne kurtyny powietrzne marki WING znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Sprawdź, jakie możliwości daje to rozwiązanie.

Modele kurtyn do wyboru

WING W ( z wymiennikiem wodnym )

WING E ( z grzałkami elektrycznymi )

WING C.( bez wymiennika - zimna )

Konstrukcja kurtyn powietrznych marki VTS WING

W jednym urządzeniu połączono funkcjonalność oraz niezwykły design. Pokrywa boczna w kształcie diamentowego szlifu chroni silnik, a jednocześnie jest niezwykłym elementem dekoracyjnym. Urządzenie jest oszczędne pod względem energetycznym, zapewnia oszczędności nawet do 40%. Konstrukcja urządzenia stabilizuje przepływ powietrza i obniża poziom emitowanego do otoczenia dźwięku.

Cicha praca przy zachowaniu dużej mocy

Mały opór wlotu powietrza sprawia, że powietrze można wykorzystać w bardzo efektywny sposób przy zachowaniu optymalnego przepływu.

Gdzie można zastosować kurtyny powietrzne VTS WING ?

  • Przychodnia

  • Szpital

  • Hotel

  • Restauracja

  • Sklep

  • Galeria handlowa

  • Biuro

  • Magazyn

Zasada działania kurtyny powietrznej

Wing W100 - 200 czynnik grzewczy, na przykład gorąca woda grzewcza, oddaje ciepło poprzez wymiennik ciepła o bardzo rozwiniętej powierzchni wymiany ciepła, co zapewnia mu wysoką moc grzewczą (4-47 kW). Wentylator poprzeczny ( 880 – 4400 m³/h ) zasysa powietrze z pomieszczenia i tłoczy je poprzez wymiennik ciepła z powrotem do pomieszczenia. Strumień ciepłego powietrza skierowany jest z dużą prędkością z góry do dołu, tworząc zaporę powietrzną.

Wing W100 - 200 czynnik grzewczy, na przykład gorąca woda grzewcza, oddaje ciepło poprzez wymiennik ciepła o bardzo rozwiniętej powierzchni wymiany ciepła, co zapewnia mu wysoką moc grzewczą (4-47 kW). Wentylator poprzeczny ( 880 – 4400 m³/h ) zasysa powietrze z pomieszczenia i tłoczy je poprzez wymiennik ciepła z powrotem do pomieszczenia. Strumień ciepłego powietrza skierowany jest z dużą prędkością z góry do dołu, tworząc zaporę powietrzną


Kurtyna powietrzna nagrzewnica wodna

Nagrzewnica wodna

Kurtyna powietrzna nagrzewnica elektryczna

Nagrzewnica elektryczna

Ile kosztuje VTS WING ?

Cena katalogowa VTS WING

Podano cenny netto producenta na rok 2018
Osprzęt do kurtyn VTS WINGDokumentacja VTS WING ?


Kurtyny powietrzne marki VTS WING są stosowane w hotelach, obiektach medycznych, obiektach handlowych, obiektach użyteczności publicznej czy restauracjach kurtyny powietrzne cieszą się obecnie dużą popularnością, szczególnie, jeżeli ich parametry są naprawdę bardzo dobrze.

Modele proponowane przez markę VTS WING pracują cicho, oszczędzają energię, są wyposażone w bardzo dobrej jakości silnik, a przy tym działają w niezawodny sposób. Wszystko to sprawia, że wybór tych kurtyn powietrznych jest naprawdę dobrą decyzją. Do wyboru są trzy modele: W, E lub C.

Jak przebiega montaż kurtyn powietrznych VTS WING ?

Moc silnika, którą można sterować elektronicznie sprawia, że urządzenie można dostosować do wymiarów zabezpieczonego otworu, a także do wymagań akustycznych budynku

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx