Betonlux
Betonlux
5 marca 2019
LG Therma V R32 Monobloc
LG Therma V R32 Monobloc
6 marca 2019

Vents VUT H - V MINI (DO 300 M3-H)

VUT H-V MINI (DO 300 M3-H)

Centrale nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła: VUT V mini i VUT T mini

Centrale nawiewno-wywiewne proponowane przez markę VENTS odznaczają się wydajnością na poziomie 300 m3/h. Wszystkie najważniejsze części systemy są zamknięte w kompaktowej obudowie, która posiada dodatkową izolację. Sprawność rekuperacji wynosi maksymalnie do 65%.

System zapewnia mechaniczną wymianę powietrza w budynku z jednoczesnym jego oczyszczaniem. Z pomieszczeń usuwane jest zanieczyszczone powietrze, a w jego miejsce wprowadzane jest świeże.

  • Seria - VUT

  • Nominalna wydajność (m3/h) - 300

  • Usytuowanie króćców: V - pionowe H - poziome

  • Typ mini

Dane techniczne - Vents VUT H - V MINI (DO 300 M3-H)

Dane techniczne VUT H-V MINI (DO 300 M3-H)

Montaż central nawiewno-wywiewnych

Istnieje możliwość montażu przy podłodze lub przy suficie przy użyciu uchwytów z podkładkami antywibracyjnymi. Można umieścić je w pomieszczeniach technicznych lub w takich, w których system działa, czyli po prostu w jednym z pomieszczeń domu.

Zarządzanie systemem

Do obsługi urządzeń został przydzielony tyrystorowy regulator obrotów silnika RS-1-300. Pozwala on na płynne sterowanie prędkością obrotów wentylatorów.

Ile kosztuje Vents VUT H - V MINI (DO 300 M3-H)

Cena netto Vents VUT H - V MINI (DO 300 M3-H) podana została według cennika producenta na rok 2018

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

Vents VUT 300 V Mini

Vents VUT 300 V Mini

2690PLN

VUT300V

Vents VUT 300 H Mini

Vents VUT 300 H Mini

2690PLN

VUT300H

Dokumentacja techniczna Vents VUT H - V MINI (DO 300 M3-H)

rekuperacja

Rekuperacja

Już ponad 90 % nowo budowanych domów posiada system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła ( rekuperacja )

Sprawdź dlaczego warto ten system zastosować u siebie

Zobacz

Tania centrala nawiewno-wywiewne ( tani rekuperator ), jakie w swojej ofercie ma marka VENTS działają w niezawodny sposób, i to przez cały rok. Z powodzeniem można z nich korzystać zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Zarówno VUT V mini, jak i VUT T mini odznaczają się wydajnością na poziomie 300 m3/h, a maksymalna wydajność urządzeń w zakresie rekuperacji wynosi 65%. Systemy zostały wyposażone w dobrej jakości podzespoły, co w znaczący sposób przekłada się na skuteczność ich działania. Dom, w którym znajdą się te centrale będzie miał dostęp do świeżego powietrza. Jeżeli przede wszystkich chciałbyś kupić jak najtańszy rekuperator to proponujemy właśnie ten model.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx