Betonlux
Betonlux
5 marca 2019
LG Therma V R32 Monobloc
LG Therma V R32 Monobloc
6 marca 2019

Vents VUT H - V MINI (DO 300 M3-H)

VUT H-V MINI (DO 300 M3-H)

Centrale nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła: VUT V mini i VUT T mini

Centrale nawiewno-wywiewne proponowane przez markę VENTS odznaczają się wydajnością na poziomie 300 m3/h. Wszystkie najważniejsze części systemy są zamknięte w kompaktowej obudowie, która posiada dodatkową izolację. Sprawność rekuperacji wynosi maksymalnie do 65%.

System zapewnia mechaniczną wymianę powietrza w budynku z jednoczesnym jego oczyszczaniem. Z pomieszczeń usuwane jest zanieczyszczone powietrze, a w jego miejsce wprowadzane jest świeże.

  • Seria - VUT

  • Nominalna wydajność (m3/h) - 300

  • Usytuowanie króćców: V - pionowe H - poziome

  • Typ mini

Dane techniczne - Vents VUT H - V MINI (DO 300 M3-H)

Dane techniczne VUT H-V MINI (DO 300 M3-H)

Montaż central nawiewno-wywiewnych

Istnieje możliwość montażu przy podłodze lub przy suficie przy użyciu uchwytów z podkładkami antywibracyjnymi. Można umieścić je w pomieszczeniach technicznych lub w takich, w których system działa, czyli po prostu w jednym z pomieszczeń domu.

Zarządzanie systemem

Do obsługi urządzeń został przydzielony tyrystorowy regulator obrotów silnika RS-1-300. Pozwala on na płynne sterowanie prędkością obrotów wentylatorów.

Ile kosztuje Vents VUT H - V MINI (DO 300 M3-H)

Cena netto Vents VUT H - V MINI (DO 300 M3-H) podana została według cennika producenta na rok 2018

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

Vents VUT 300 V Mini

Vents VUT 300 V Mini

2690PLN

VUT300V

Vents VUT 300 H Mini

Vents VUT 300 H Mini

2690PLN

VUT300H

Dokumentacja techniczna Vents VUT H - V MINI (DO 300 M3-H)

rekuperacja

Rekuperacja

Już ponad 90 % nowo budowanych domów posiada system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła ( rekuperacja )

Sprawdź dlaczego warto ten system zastosować u siebie

Zobacz

Tania centrala nawiewno-wywiewne ( tani rekuperator ), jakie w swojej ofercie ma marka VENTS działają w niezawodny sposób, i to przez cały rok. Z powodzeniem można z nich korzystać zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Zarówno VUT V mini, jak i VUT T mini odznaczają się wydajnością na poziomie 300 m3/h, a maksymalna wydajność urządzeń w zakresie rekuperacji wynosi 65%. Systemy zostały wyposażone w dobrej jakości podzespoły, co w znaczący sposób przekłada się na skuteczność ich działania. Dom, w którym znajdą się te centrale będzie miał dostęp do świeżego powietrza. Jeżeli przede wszystkich chciałbyś kupić jak najtańszy rekuperator to proponujemy właśnie ten model.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx