LG Therma V R32 Monobloc
LG Therma V R32 Monobloc
6 marca 2019
Cennik montazu klimatyzacji
Cennik montażu klimatyzacji
9 marca 2019

Digital Inverter SKYR Sterowanie DC Inverter

Digital Inverter

Dzięki temu systemowi możesz zarządzać jednostką klimatyzacyjną według potrzeb. Dostępnych jest 30 zakresów częstotliwości sprężarki do wyboru. Pozwala to na zapewnienie maksymalnej wydajności urządzenia, przy minimalnym zużyciu energii.

Urządzenie klimatyzacyjne dzięki temu modelowi zarządzania pracuje płynnie, cicho i nie generuje wibracji. Niezawodne działanie rozwiązania jest dodatkowym gratisem, jaki otrzymuje użytkownik inwestujący w ten system sterowania.

Nowoczesny inwerter zapewni pełne dopasowanie jednostki klimatyzacyjnej do potrzeb użytkownika

rotenso logo

Technologia została wykorzystana w urządzeniach marki Rotenso.

Sprawdź dlaczego właśnie ta marka klimatyzatorów notuje największe wzrosty na Polskim rynku.

Zobacz
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx