JUNKERS - BOSCH Ulotka Bosch Vent 5000 C
Junkers Bosch Vent 5000 C – Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła
14 maja 2018
Klimatyzacja Kaisai 2018 - Certyfikat Autoryzowany dystrybutor - serwis
Klimatyzacja Kaisai 2018 – Certyfikat Autoryzowany instalator – dystrybutor – serwis
16 maja 2018

Klimatyzator LG Artcool Stylist – prezentacja klimatyzacji

Artcool Stylist

Artcool Stylist

Artcool Stylist

Artcool Stylist

Artcool Stylist

Bardzo efektywna zaawansowana technologia inwerterowa LG zapewnia wysoką wydajność przy jednoczesnej minimalizacji zużycia energii, tworząc najbardziej wydajny system klimatyzacji na świecie.

Rewolucyjna technologia inwerterowa LG zapewnia najwyższą wydajność, cichą pracę oraz redukcję zużycia energii elektrycznej. Dzięki efektywności energetycznej światowej klasy użytkownik uzyskuje komfortowe otoczenie przy jednoczesnych oszczędnościach energii.

3-rzędowy hybrydowy wymiennik ciepła Poprawa efektywności energetycznej przez zastosowanie 3-rzędowego hybrydowego wymiennika ciepła i rury z wysokim żłobieniem.

Sprężarka rotacyjna i wysokowydajny silnik Bistabilny zawór zwrotny Liczba króćców ssących została zredukowana z 2 do 1 w celu podniesienia efektywności sprężania czynnika chłodniczego podczas pracy na niskich obrotach.

Zwiększona wydajność napędu inwerterowego Zoptymalizowano czas przepływu prądu poprzez kontrolę liczby przetworników prądu w zależności od chwilowego zapotrzebowania energetycznego. Ponadto zastosowanie komponentów wykonanych z karborundu (SiC - węglik krzemu)

Aktywna Kontrola Zużycia Energii LG dostosowuje poziom zużycia energii i wydajność chłodzenia sterując maksymalną częstotliwością silnika sprężarki.

Bez względu na to, jak gorąco jest na zewnątrz, klimatyzatory LG szybko rozprowadzają chłodne powietrze, które dociera do każdego zakątka pomieszczenia zapewniając wydajne chłodzenie nawet dużych powierzchni.

Strumień chłodnego powietrza dociera do wszystkich zakamarków pokoju oferując komfortową przestrzeń.

Chłodne powietrze rozchodzi się we wszystkich kierunkach i dociera do każdego miejsca pokoju bez względu na to, gdzie jest zainstalowany klimatyzator.

Klimatyzatory LG zapewniają optymalny nawiew powietrza z dużą prędkością, co umożliwia szybsze schłodzenie pomieszczenia oraz równomierne rozprowadzenie powietrza we wszystkich kierunkach.

Klimatyzatory pokojowe LG są w stanie ogrzać w krótszym czasie większe pomieszczenia, zapewniając użytkownikowi komfortowe warunki, a jednocześnie zużywając przy tym mniej energii.

Połączenie sprężarki LG i złotego użebrowania w jednostce zewnętrznej przyczynia się do zwiększenia trwałości klimatyzatorów LG.

LG, pewne jakości swojego produktu, oferuje naszym klientom 10-letnią gwarancję na sprężarkę inwerterową klimatyzatora.

Co oznacza 10-letnia gwarancja? Sprężarka jest dla klimatyzatora tym, czym silnik dla samochodu. Z 10-letnią gwarancją na sprężarkę, użytkownicy mogą korzystać z zalet klimatyzatora LG przez dłuższy okres czasu.

Niezawodny klimatyzator Certyfikat Chcąc podkreślić bezpieczeństwo produktu oferujemy klientom 10-letnią gwarancję na sprężarkę, aby ich zapewnić o braku obaw dotyczących jego wad.

Powłoka Gold Fin™ chroni powierzchnię wymiennika ciepła przed niepotrzebnym zużyciem i korozją.

Ponad 3 miliony jonów Plasmaster sterylizuje nie tylko przepływające przez klimatyzator powietrze, ale również jego bezpośrednie otoczenie, czyniąc środowisko, w którym przebywa użytkownik czystym i bezpiecznym

Filtr 3M MICRO-ochrona, dzięki ładunkom elektrostatycznym na swojej powierzchni eliminuje z powietrza mniejsze cząsteczki kurzu i inne mikroskopijnej wielkości szkodliwe substancje, wywołujące choroby układu oddechowego.

Podwójny filtr ochronny przyciąga i zbiera drobiny kurzu i bakterie. Filtr podwójna ochrona Co to jest podwójny filtr ochronny? Podwójny filtr ochronny, przeznaczony do przechwytywania cząstek kurzu o wielkości powyżej 10µm, stanowi pierwszą linię obrony przed drobniejszymi cząstkami i bakteriami. Filtrowanie Kurzu i bakterii

Wnętrze klimatyzatora jest utrzymywane w czystości dzięki osuszaniu wymiennika ciepła, a następnie ponownej sterylizacji

LG potrafi zapewnić delikatny i wygodny nawiew powietrza w Twojej przestrzeni życiowej. Automatyczna regulacja nachylenia żaluzji zapewnia idealne dobranie kąta nawiewu i objętości powietrza

Klimatyzatory LG działają na poziomie hałasu 19dB, a ponadto jednym dotknięciem zapewniają zdrowy delikatny nawiew powietrza

Kalalog klimatyzacja LG

Funkcja cichej pracy oferuje użytkownikowi komfort idealnej ciszy dzięki redukcji szczytowego poziomu hałasu.

Klimatyzator LG został tak zaprojektowany, aby jego instalacja przebiegała szybko i sprawnie, co umożliwia zainstalowanie kilku jednostek w krótkim okresie czasu

Swoje klimatyzatory można kontrolować przy użyciu inteligentnych urządzeń internetowych, jak smartfon z Androidem lub iOS. Ta zaawansowana technologia zapewnia większą wygodę.

Dzięki podłączeniu układu SIMs można sprawdzić stan klimatyzatora oraz zdiagnozować ewentualne problemy.

Inteligentna diagnostyka pozwala na wygodne sprawdzenie za pomocą smartfona ustawień, instalacji, występujących problemów oraz innych informacji.

Wczesne powiadomienie o niskim poziomie czynnika chłodniczego chroni klimatyzator przed ryzykiem uszkodzenia.

Kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione remont.biz.pl © 

Dane techniczne klimatyzator LG Artcool

Dane techniczne klimatyzator LG Artcool

Dane techniczne klimatyzator LG Artcool

Dane techniczne klimatyzator LG Artcool

Dane techniczne Artcool Stylist

Opis ikon klimatyzatory LG


Zobacz więcej naszych wpisów

LG – Budowa i Remont

LG – Budowa i Remont

LG to południowokoreański producent działający w branży elektronicznej, chemicznej i telekomunikacyjnej. Firma powstała w 1947 roku. Jej założycielem jest Koo In-Hwoi. W ofercie firmy można znaleźć wiele interesujących rozwiązań.

Zobacz: remont.biz.pl/category/lg/

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx