Junkers Bosch Hydro Smart W 11 KB
Junkers Bosch Hydro Smart W 11 KB
4 listopada 2018
Instrukcja montażu i obsługi Bosch EasyControl CT200
Instrukcja montażu i obsługi Bosch EasyControl CT200
5 listopada 2018

Bosch EasyControl – nowoczesny system sterowania temperaturą

Regulowanie temperatury w pomieszczeniach nigdy nie było tak proste. Bosch EasyControl to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu można regulować temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach i zarządzać ogrzewaniem w budynku. Dedykowana aplikacja umożliwia to w dowolnym miejscu, w którym się znajdujemy.

Optymalizacja ogrzewania poszczególnych pomieszczeń jest niezwykle istotna. Sterowanie pracą kotła pozwala na ustalenie temperatury idealnej dla wszystkich mieszkańców.

Regulator CT200 idealnie współpracuje z kotłami Junkers Bosch wyposażonymi w magistralę EMS2. Wystarczy prosty adapter, aby regulator dostosować do kotłów innych producentów, którzy wykorzystują technologię OpenTherm® lub najprostsze sterowanie ON/OFF.

Optymalizacja temperatury w poszczególnych pomieszczeniach

W każdym pomieszczeniu w Twoim domu, dzięki regulatorowi Bosch EasyControl może być inna temperatura. Wymaganym dodatkowym elementem układu są programowalne grzejnikowe głowice termostatyczne marki Bosch. Regulator jest w stanie obsługiwać do 20 niezależnych stref grzewczych.

Prosta instalacja i obsługa

Dzięki bezprzewodowej komunikacji regulatora z programowalnymi grzejnikowymi głowicami termostatycznymi Bosch i ruterem internetowym, instalacja jest niezwykle łatwa. Swoboda montażu jest gwarantowana.

Zużycie energii o 25% w dół

System ogrzewania będzie włączał się tylko wtedy, gdy będziesz w domu. Regulator posiada funkcje wykrywania obecności, dzięki której bez trudu zmniejszysz zużycie energii o 25%.

Sterowanie pogodowe jest dodatkowym atutem sterownika. Informacje pobierane są z Internetu lub z automatyki kotła, jeżeli jest on wyposażony w czujnik temperatury zewnętrznej. Regulator w ten sposób zwiększa sezonową efektywność energetyczną pomieszczeń nawet o +5%.

Niesamowity Design

Regulator Bosch EasyControl stanowi ozdobę dla pomieszczenia. Ma obudowę z zaokrąglonymi narożnikami, szklany front w kolorze czarnym lub białym, a także dotykowy wyświetlacz. Boczne podświetlenia informują o aktualnym stanie regulatora.

Aplikacja do mobilnego sterowania temperaturą w domu

Sterowanie regulatorem odbywa się poprzez panel dotykowy lub aplikację mobilną instalowaną na smartfonach lub tabletach. Można ją bezpłatnie pobrać z App Store lub Google Play.

Ile kosztuje EasyControl CT200 - do kupienia w naszym sklepie

Cena katalogowa netto EasyControl CT200 - podana według stanu na 2018 rok

Skontaktuj się z nami by sprawdzić cenę oraz rabat

EasyControl CT200 - czarny

Junkers Bosch Regulator Easycontrol Ct200 (Czarny) Do Sterowania Za Pomocą Smartfona

1389PLN

  • Nr. katalogowy
  • 7736701392
EasyControl CT200 - biały

Junkers Bosch Regulator Easycontrol Ct200 (Biały) Do Sterowania Za Pomocą Smartfona

1389PLN

  • Nr. katalogowy
  • 7736701341

Chcesz w nowoczesny sposób sterować temperaturą? Wybierz Junkers Bosch EasyControl. Regulowanie temperaturą w pomieszczeniach nigdy nie było tak proste. Urządzenie jest w stanie w skuteczny sposób zarządzać temperaturą w domu. Dzięki dostępnej aplikacji, możesz to robić w dowolnym miejscu, w którym się znajdujesz. Optymalne dopasowanie systemu grzewczego do swoich aktualnych potrzeb dzięki regulatorowi Junkers Bosch EasyControl będzie jak najbardziej możliwe. Wystarczy prosty adapter, aby regulator dostosować do kotłów innych producentów. Sprawdź nasze aktualne promocję na ten regulator.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx