Junkers Bosch Hydro Smart W 11 KB
Junkers Bosch Hydro Smart W 11 KB
4 listopada 2018
Instrukcja montażu i obsługi Bosch EasyControl CT200
Instrukcja montażu i obsługi Bosch EasyControl CT200
5 listopada 2018
Pokaż wszystkie
Bosch easy control

Bosch easy control

Bosch EasyControl – nowoczesny system sterowania temperaturą

Regulowanie temperatury w pomieszczeniach nigdy nie było tak proste. Bosch EasyControl to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu można regulować temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach i zarządzać ogrzewaniem w budynku. Dedykowana aplikacja umożliwia to w dowolnym miejscu, w którym się znajdujemy.


Optymalizacja ogrzewania poszczególnych pomieszczeń jest niezwykle istotna. Sterowanie pracą kotła pozwala na ustalenie temperatury idealnej dla wszystkich mieszkańców.

Regulator CT200 idealnie współpracuje z kotłami Junkers-Bosch wyposażonymi w magistralę EMS2. Wystarczy prosty adapter, aby regulator dostosować do kotłów innych producentów, którzy wykorzystują technologię OpenTherm® lub najprostsze sterowanie ON/OFF.


Optymalizacja temperatury w poszczególnych pomieszczeniach

W każdym pomieszczeniu w Twoim domu, dzięki regulatorowi Bosch EasyControl może być inna temperatura. Wymaganym dodatkowym elementem układu są programowalne grzejnikowe głowice termostatyczne marki Bosch. Regulator jest w stanie obsługiwać do 20 niezależnych stref grzewczych.

Prosta instalacja i obsługa

Dzięki bezprzewodowej komunikacji regulatora z programowalnymi grzejnikowymi głowicami termostatycznymi Bosch i ruterem internetowym, instalacja jest niezwykle łatwa. Swoboda montażu jest gwarantowana.

Zużycie energii o 25% w dół

System ogrzewania będzie włączał się tylko wtedy, gdy będziesz w domu. Regulator posiada funkcje wykrywania obecności, dzięki której bez trudu zmniejszysz zużycie energii o 25%.

Sterowanie pogodowe jest dodatkowym atutem sterownika. Informacje pobierane są z Internetu lub z automatyki kotła, jeżeli jest on wyposażony w czujnik temperatury zewnętrznej. Regulator w ten sposób zwiększa sezonową efektywność energetyczną pomieszczeń nawet o +5%.

Niesamowity Design

Regulator Bosch EasyControl stanowi ozdobę dla pomieszczenia. Ma obudowę z zaokrąglonymi narożnikami, szklany front w kolorze czarnym lub białym, a także dotykowy wyświetlacz. Boczne podświetlenia informują o aktualnym stanie regulatora.

Aplikacja do mobilnego sterowania temperaturą w domu

Sterowanie regulatorem odbywa się poprzez panel dotykowy lub aplikację mobilną instalowaną na smartfonach lub tabletach. Można ją bezpłatnie pobrać z App Store lub Google Play.


Regulatory EasyControl CT200 - do kupienia w naszym sklepie

EasyControl CT200 - biały
EasyControl CT200 - czarny

 

 

 

Podziel się
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, specjalista branży budowlano instalacyjnej. Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; kotły gazowe, klimatyzatory, pompy ciepła lub rekuperatory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

No announcement available or all announcement expired.Scroll Up