adaptacja poddasza 01Poddasza

Poddasze daje ogromne możliwości. Pozwala zwiększyć przestrzeń budynku o ponad połowę. Dodatkowa łazienka, pokoje dziecięce, sypialnie czy po prostu składziki to tylko kilka z wielu rozwiązań, które umożliwiają jego optymalne wykorzystanie. Podczas wykonywania procesu, jakim jest adaptacja poddasza, dokładamy wszelkich starań, aby możliwie jak najlepiej wykorzystać każdy jego centymetr kwadratowy, uwzględniając przy tym wszystkie wymagania klientów oraz realne możliwości, jakie oferuje konkretny budynek.

adaptacja poddasza 04W tym celu wykorzystujemy  profesjonalne materiały, pozwalające cieszyć się odpowiednim komfortem podczas przebywania w przygotowanych pomieszczeniach oraz sprzęt, który pozwoli nam na bezproblemowe dotarcie nawet do najwyższych partii poddasza.

Chętnie zajmiemy się opracowaniem maksymalnego wykorzystywania przestrzeni poddasza, sugerując swoim klientom najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania.

Zawsze jednak staramy się dopasować je do możliwości finansowych osoby zlecającej oraz do jej preferencji.

W krótkim czasie mogą Państwo cieszyć się dodatkowymi pomieszczeniami, których nigdy za wiele. Wykonując adaptacje poddaszy w starym domu zyskujemy dodatkowe miejsca.
 

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z prezentowaną przez nas ofertę, obejmującą takie usługi, jak chociażby ocieplenie poddasza, jego remont czy zabudowę oraz wybrania tego, co potrafi spełnić wszystkie Państwa potrzeby.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą między innymi:

– adaptacja poddasza oraz zadbanie o to, aby każdy element jego przestrzeni mógł znaleźć swoje najlepsze wykorzystanie.

– remont poddasza – przeprowadzany przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu oraz materiałów najwyższej jakości.

– ocieplanie poddasza w celu zapewnienia maksymalnego komfortu osobom przebywającym w obrębie jego poszczególnych pomieszczeń, nawet gdy na zewnątrz panuje minusowa temperatura powietrza.

– zabudowa poddasza – zabudowa wszelkiego rodzaju poddasza, bez względu na to, czy zostało ono wykonane z drewna, czy metalu, nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

 Ocieplenie poddasza.

Odpowiednia temperatura w danym pomieszczeniu sprawia, że osoby przebywające w jego obrębie cechują się pozytywnym nastawieniem oraz zadowoleniem ze spędzanego przez siebie czasu.  Ocieplając prawidłowo poddasze dostajemy gwarancję oszczędności przekładające się realnie na nasze rachunki za ogrzewanie.

[flgallery id=19 /]

 Wykonanie konstrukcji – stelaż krzyżowy

Prawidłowo wykonana konstrukcja, będzie optymalnie przenosić powstające naprężenia, nie powodując pękania płyt !

[flgallery id=20 /]

Poziomica laserowa

W trakcie prowadzonych prac używamy profesjonalnych poziomic laserowych – idealny poziom !

[flgallery id=25 /]

 Szpachlowanie płyt G-K

Aby zapewnić odpowiednią gładkość ścian, do szpachlowania płyt G-K podchodzimy tylko i wyłącznie w sposób profesjonalny. Przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi przygotowujemy powierzchnię ścian do malowania, układania płytek czy wielu innych procesów z zakresu usług remontowo-budowlanych. Gwarantujemy estetyczny wygląd i funkcjonalność każdego pomieszczenia.

[flgallery id=18 /]
Optymalny czas wiązania gipsu

Aby zapewnić możliwie jak najdłuższy okres funkcjonalności pomieszczeń na poddaszu bez konieczności ponownego przeprowadzania remontu, dbamy o to, aby poświęcić odpowiednio dużo czasu na wiązanie gipsu. Podczas przeprowadzanych usług wykorzystujemy profesjonalne urządzenia osuszające Fral. W ten sposób zaszpachlowane połączenia płyt mogą być idealnie gładkie i pozbawione jakichkolwiek pęknięć.

 [flgallery id=21 /]

 Połączenie płyt – dbamy o estetykę

Połączenia płyt po pomalowaniu przez naszą firmę są wręcz niewidoczne. Wszystko dzięki zastosowaniu profesjonalnych, niezwykle delikatnych taśm, które pozwalają na uzyskanie niezwykle estetycznych efektów. Każde pomieszczenie na poddaszu może charakteryzować się atrakcyjnym wyglądem bez dużych nakładów finansowych.

 [flgallery id=22 /]

Podnośnik do płyt G-K

Dzięki możliwościom, jakie oferuje podnośnik do płyt G-K, remont poddasza z punktu widzenia naszej firmy nie stanowi najmniejszego problemu. Układanie płyt gipsowo-kartonowych przeprowadzane jest sprawnie i szybko, nawet w obrębie najwyższych miejsc.

 [flgallery id=23 /]

Rusztowania

Wykorzystywane przez nas rusztowania są solidne i trwałe. Dzięki nim profesjonalnie malujemy sufity i wykonujemy wszelkie usługi remontowo-budowlane nawet w obrębie najwyższych pomieszczeń. Stawiamy na precyzję i estetykę.

[flgallery id=24 /]

Zobacz również nasze usługi malarskie        

kliknij na miniaturę poniżej by wejść

malowanie agregatem


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ekipy budowlane
ekipy budowlane
7 lat temu

Nowatorskie podejście do tematu. Gratulacje dla autora.

malowanie ścian
malowanie ścian
7 lat temu

Świetny artykuł. Interesujący, konkretny, życiowy.
Nic dodać nic ująć.

ekipa remontowa
ekipa remontowa
7 lat temu

Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.

remont poddasza
remont poddasza
7 lat temu

Artykuł genialny. Czekam na więcej

remont poddasza
remont poddasza
7 lat temu

Znakomity artykuł. Przeczytałem go jednym tchem. Pozdrawiam

malowanie Sufitu
malowanie Sufitu
7 lat temu

Nie znam się do końca na tym temacie ale miło
się czyta.

remonty mieszkań
remonty mieszkań
7 lat temu

Czy tekst jest wartościowy i wiele wnosi? Nie wiem.
Ale jest bardzo ciekawy i dobrze napisany.

Remont Pokoju
Remont Pokoju
7 lat temu

W końcu jakieś konkretne ujęcie tematu. Bez rozpisywania się i przysłowiowego lania wody.

Zwięźle i na temat. I tak powinno być!

8
0
Podziel się swoją opiniąx