Hewalex - Zawór Trójdrogowy Ckf 3325
Hewalex – Zawór Trójdrogowy Ckf 3325
4 listopada 2018
Junkers Bosch Hydro Smart W 11 KB
Junkers Bosch Hydro Smart W 11 KB
4 listopada 2018

Hewalex - Płyn Coracon Sol 5F - 28 St.c

Płyn CORACON SOL 5F stanowi wodny roztwór czystego, nietoksycznego glikolu propylenowego. Posiada on w swoim składzie zestaw inhibitorów, gwarantujących ochronę instalacji przed korozją. Jest dopuszczony do pracy w układach z kolektorami z całkowicie aluminiowymi absorberami typu KS2000 TP Am / TLP Am.

Płyn cechuje się podwyższoną zdolnością neutralizacji kwasowości (rezerwa alkaliczna 9,5 ml 0,1 HCl, podczas gdy dla standardowych glikoli około 3 ml 0,1 HCl), niską lepkością powodującą niższe opory przepływu, a także temperaturą eksploatacji do -28°C.

Sprawdź cenę produktu w naszym sklepie

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx