Montaż klimatyzacji, rekuperacji i pomp ciepła

Montaż to najważniejszy element tworzenia każdej instalacji. To właśnie od niego zależy, czy wybrany system będzie dobrze się sprawdzał, czy będzie sprawiał wiele kłopotów właścicielowi. Jeżeli montażem zajmą się profesjonalne osoby, na pewno zostanie on wykonany we właściwy sposób, a instalacja będzie działała bez zarzutu.

Oferujemy Państwu profesjonalny montaż klimatyzacji, rekuperatorów oraz pomp ciepła. Nie korzystamy z usług podwykonawców. Zatrudniamy specjalistów, którzy potrafią zainstalować wszystkie systemy, jakie mamy w swojej ofercie. Posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu nowoczesnych systemów grzewczych i chłodzących. Przeszli i nadal przechodzą szkolenia, dzięki którym ich umiejętności mogą być stale podnoszone. Nasza ekipa montażowa posiada doświadczenie, wiedzę oraz odznacza się profesjonalizmem podczas realizowania wszystkich zadań.

Montaż rekuperatorów, pomp ciepła i klimatyzacji wymaga dbałości o najmniejsze szczegóły. Każdy element musi zostać właściwie podłączony, aby system mógł działać sprawnie i faktycznie zapewniać oszczędności w domu. Z naszą pomocą, uda się Państwu wprowadzić do domu ekologiczne, nowoczesne i sprawnie działające systemy, dzięki którym możliwe będzie chłodzenia i ogrzanie pomieszczeń.

Jednocześnie, chcemy podkreślić, że wykonujemy montaż rekuperatorów, pomp ciepła i klimatyzatorów tylko producentów, z którymi współpracujemy. Mamy przekonanie, że systemy, które znajdują się w naszej ofercie odznaczają się wysoką jakością, niezawodnością i trwałością. Dzięki temu, możemy Państwu zagwarantować, że będziecie zadowoleni z dokonanego wyboru.

Montaż oferujemy w następujących miejscowościach; Dębica, Tarnów, Mielec, Jasło Rzeszów

Montaż klimatyzacji

Jeszcze do niedawna o klimatyzacji prywatne osoby mogły jedynie pomarzyć. Były to systemy bardzo drogie i najczęściej wybierane przez właścicieli dużych firm i biurowców. Obecnie, klimatyzatory wchodzą do naszych domów i stają się ich nieodłączną częścią.

Nasz doświadczony zespół fachowców świadczy usługi z zakresu montażu różnych rodzajów klimatyzatorów. Pomożemy Państwu wprowadzić system chłodzenia pomieszczeń, który będzie działał sprawnie i bezpiecznie.

Zobacz więcej Sprawdź cenę

Montaż rekuperacji i wentylacji

Wentylacja z odzyskiem ciepła, czyli z rekuperacją to bardzo chętnie wykorzystywana opcja w nowoczesnych, ekonomicznych i ekologicznych domach. Pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy. Wraz z powietrzem, z naszych domów ucieka również ciepło.

Tradycyjna wentylacja może prowadzić do 30-60% strat, dzięki temu, że w Państwa domu zostanie zainstalowany system wentylacji z rekuperatorem, można będzie ograniczyć te straty.

Pomożemy Państwu zainstalować wybrany system wentylacji. Nasi fachowcy zadbają o zmniejszenie strat ciepła w Państwa domu i spowodują, że wentylacja będzie działała zgodnie z założeniami.

Zobacz więcej

Montaż pomp ciepła

Montaż pompy ciepła jest kluczowym krokiem podczas tworzenia instalacji centralnego ogrzewania. Właściwie dobrana i zamontowana pompa ciepła gwarantuje tanią i bezproblemową eksploatację.

Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu różnych rodzajów pomp ciepła. Cały proces instalacji, dzięki ich wiedzy, przebiega sprawnie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz do zapoznania się z metodami, jakie wykorzystujemy podczas montażu pomp ciepła.p>

Zobacz więcej