Czy rolety rzymskie to dobry sposób na zaciemnienie wnętrza
Czy rolety rzymskie to dobry sposób na zaciemnienie wnętrza?
16 maja 2021
3 najbardziej popularne pralki
3 najbardziej popularne pralki
18 maja 2021
Pokaż wszystkie
Mieszkanie Plus – aktualnie trwają 3 nabory do rządowego programu mieszkaniowego

Mieszkanie Plus – aktualnie trwają 3 nabory do rządowego programu mieszkaniowego

Mieszkanie Plus – aktualnie trwają 3 nabory do rządowego programu mieszkaniowego.

Spółka PFR Nieruchomości która odpowiedzialna za realizację rządowego programu mieszkaniowego ogłosiła trzy nabory na mieszkania które powstają w ramach programu mieszkanie plus. W puli jest 463 mieszkania tj. Mińsk Mazowiecki 138 mieszkań, Radom 124 lokali mieszkalnych oraz w Dębicy 201 mieszkań. Na chwilę obecną ( kilka dni po ogłoszeniu naboru ) jest już ponad 1400 chętnych na ogólną pulę 463 mieszkań.

Mieszkanie Plus – aktualnie trwają 3 nabory do rządowego programu mieszkaniowego
Mieszkanie plus - budynki w Dębicy przy ulicy Ratuszowej.

Nabór w Mińsku Mazowieckim ruszył w dniu 10.05.2021 na lokalne mieszkalne które zlokalizowane są przy ulicy Klonowej. Wszystkie lokale mieszkalne ( 138 mieszkań )znajdują się w dwóch czterokondygnacyjnych blokach a zdecydowana większość mieszkań to lokale 2 lub 3 pokojowe, których metraż przedstawia się następująco; dla lokali 2-pokojowych waha się od 35 do 55 mkw., a 3-pokojowych: od 46 do 66 mkw.

Nabór w Dębicy ruszył w dniu 11.05.2021 na 201 mieszkań zlokalizowanych przy ulicy Ratuszowej. Inwestycja w Dębicy to osiedle 3 czterokondygnacyjnych bloków których lokalne mieszkalne posiadają średnią powierzchnię 50 mkw.

Nabór w Radomiu ruszył 12.05.2021 na mieszkania zlokalizowane na ulicy Tytoniowej gdzie zostały wybudowane dwa siedmiokondygnacyjne budynki które łącznie posiadają 124 lokale mieszkalne, których większość stanowią mieszkania 3 pokojowe.

Nabór do wszystkich 3 lokalizacji potrwa do 31.05.2021 po tym terminie samorządy przygotują listę potencjalnych najemców uszeregowanych w kolejności od największej do najmniejszej liczby uzyskanych punktów. Punktacja zostanie nadana zgodnie z uchwałami przyjętymi przez samorządy i tak dla przykładu posiadacze książeczek mieszkaniowych, rodziny z dziećmi lub osobami niepełnosprawnymi mogą liczyć na dodatkowe punkty.

W drugiej części naboru, najemcy zostaną zweryfikowani pod kątem zdolności czynszowych czyli pod lupę zostaną wzięte dochody, ewentualne świadczenia socjalne które najemca otrzymuje ( np. z programu 500 + ) następnie potencjalny najemca sprawdzony zostanie w BIG Infomonitor oraz zostanie przeprowadzona weryfikacja czy osoba ubiegającą się o lokal nie widnieje w Krajowym Rejestrze Długów

Linki do naboru:

Mińsk Mazowiecki - www.minskmazowiecki.mdr.pl

Radom - www.radom.mdr.pl

Dębica - www.debica.mdr.pl

Mieszkanie Plus – aktualnie trwają 3 nabory do rządowego programu mieszkaniowego
Mieszkanie plus blok w Mińsku Mazowieckim przy ul. Klonowej

Mieszkanie Plus – aktualnie trwają 3 nabory do rządowego programu mieszkaniowego.

Spółka PFR Nieruchomości która odpowiedzialna za realizację rządowego programu mieszkaniowego ogłosiła trzy nabory na mieszkania które powstają w ramach programu mieszkanie plus. W puli jest 463 mieszkania tj. Mińsk Mazowiecki 138 mieszkańRadom 124 lokali mieszkalnych oraz w Dębicy 201 mieszkań. Na chwilę obecną ( kilka dni po ogłoszeniu naboru ) jest już ponad 1400 chętnych na ogólną pulę 463 mieszkań.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
3 lat temu

Żeby z tym mieszkań nie zrobiły się patolokale

Karolek
Karolek
2 lat temu
Reply to  Janek

Dlaczego tak sądzisz, to że ktoś nie ma kasy na fanaberię deweloperów nie znaczy że jest w czymś gorszy !!!

Boguś
Boguś
2 lat temu

Można jeszcze złożyć wniosek o przydział takiego mieszkania ?

Edi
Edi
2 lat temu

Są jeszcze wolne lokale w Dębicy ?

4
0
Podziel się swoją opiniąx