Zabudowa z płyt G-K budowa stelaża
4 lutego 2015
Śnieżka Satynowa – farba do wnętrz
5 lutego 2015

 

Łazienka w stylu klasycznym

Klasyka była, jest i będzie zawsze modna, dlatego też dobrym pomysłem jest urządzenie w tym stylu łazienki. Dzięki temu, przez bardzo długi czas będziemy mogli cieszyć się z pięknego wystroju wnętrza, z którego w końcu najczęściej korzystamy jeśli chodzi o pomieszczenia w domu. Klasyka w tej łazience przejawia się przede wszystkim poprzez zestawienie klasycznych brązów i beżów. Jest to nieśmiertelne połączenie, które zawsze będzie modne i zawsze będzie mogło się podobać. Ciemne, duże i kwadratowe kafle płytek zostały umieszczone na podłodze. Płytki w takim samym rozmiarze, ale w beżowym odcieniu znajdują się na ścianach.

Łazienka klasyczna – piękno stonowanych odcieni.

Wszystko stanowi jedną, spójną całość, która może się podobać i naprawdę świetnie się komponuje. Sufit również został pomalowany na jasny beż. Na pewno dzięki takiemu połączeniu kolorystycznemu możemy poczuć się jak w klasycznej, ponadczasowej łazience, która świetnie wygląda. Jeśli chodzi o meble, to zdecydowanie jest to wnętrze minimalistyczne. Znajdują się tu jedynie najbardziej potrzebne meble, bez zbędnych dodatków. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ łazienka nie jest wtedy zagracona i zyskuje się bardzo dużą przestrzeń do dyspozycji dzięki temu. Przede wszystkim, w łazience umieszczone zostały prysznic, ubikacja, umywalka wraz z długim blatem, pod którym znajduje się otwarta półka na której można poukładać ręczniki. Oczywiście nad umywalką znajduje się również duże lustro, które umożliwi wykonanie perfekcyjnego makijażu.

 

łazienka w stylu klasycznym

Projekt łazienki w stylu klasycznym 

Ciekawy akcent został zastosowany na ścianie, na której umieszczona została ubikacja. Ubikacja została powieszona na przestrzennej brązowej płycie, która jest dodatkowo podświetlana. Dzięki temu, sprawia wrażenie jaki wisiała w powietrzu, co wygląda naprawdę zjawiskowo. W łazience umieszczony został również typowy ręcznikowiec, który daje ciepło, a dodatkowo stwarza miejsce, gdzie można powiesić ubrania do wysuszenia.

Z pewnością, jeśli uda nam się stworzyć właśnie taką łazienkę, będziemy mogli być z niej w pełni zadowoleni, ponieważ będzie się prezentowała w znakomity sposób i jak najbardziej korzystanie z niej dawało nam będzie wiele radości. Taka przestrzeń będzie przez nas użytkowana z wielką przyjemnością. Przede wszystkim dlatego, że będziemy mieli przekonanie, że takie wnętrze jest ponadczasowe i za rok nie wyjdzie z mody. Korzystanie z takiej łazienki przez długi czas będzie więc jak najbardziej możliwe i modne, co dla wielu osób jest sprawą niezwykle istotną i ważną. Warto więc postawić na klasykę, a na pewno nie będziemy tego żałowali.


 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
klawka
klawka
9 lat temu

Ciekawy artykul dotyczacy lazienki

1
0
Podziel się swoją opiniąx