Śnieżka Barwy Natury – paleta kolorów
5 lutego 2015
Panele dekoracyjne ścienne 3D
9 lutego 2015

Łazienka – pokój kąpielowy z hydromasażem

Kobiety kochają luksus, a prawdziwą przyjemność sprawia im posiadanie łazienki stworzonej do relaksu. Taką łazienką jest pokój kąpielowy, w którym kobieta może znaleźć wszystko co najlepsze, a więc wannę z jacuzzi i hydromasażem, prysznic, funkcjonalną umywalkę oraz wielkie lustro. W takich warunkach kobieta będzie mogła w znakomity sposób o siebie zadbać i zrelaksować się po ciężkim dniu spędzonym w pracy. Wymogiem koniecznym do stworzenia takiej łazienki jest duża powierzchnia. Jeśli będziemy mieli ją do dyspozycji, uda nam się stworzyć przestrzeń funkcjonalną, z której w znakomity sposób można będzie korzystać. Duża przestrzeń pozwoli nam na rozmieszczenie wszystkich potrzebnych sprzętów. W końcu i duża wanna i kabina prysznicowa zajmują sporo miejsca.

 

Dlatego też trzeba mieć odpowiednio przestronne pomieszczenie, aby wszystkie te elementy można było w odpowiedni sposób rozmieścić. Ciekawym rozwiązaniem w tej łazience jest zastosowanie ścianki działowej. Po jednej jej stronie znajduje się umywalka nablatowa nad którą umieszczone zostało wielkie lustro. Po drugiej stronie znajduje się ubikacja wraz z ręcznikowcem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można będzie korzystać z łazienki nawet w dwie osoby, ponieważ żadna z tych osób nie będzie sobie przeszkadzała. Można będzie korzystać jednocześnie z wanny jak i z ubikacji.

łazienka - pokój kąpielowyZ łazienki bezpośrednio na taras

 

Dużą zaletą tej łazienki są również drzwi, które pozwalają nam wyjść bezpośrednio na zewnątrz. Dzięki temu, mamy wrażenie posiadania prawdziwego pokoju kąpielowego. Prosto z wanny możemy wyjść na taras i odpoczywać na świeżym powietrzu. Oświetlenie, jakie zostało zastosowane w łazience to przede wszystkim na sufitowe lampy, które zostały umieszczone w części z wanną jak i z ubikacją. Dodatkowe oświetlenie znajduje się nad umywalką. Występuje w postaci trzech zwisających lamp. W łazience zastosowane zostały trzy rodzaje płytek. Na podłodze znajdują się płytki brązowe.

Na części ścian zostały umieszczone płytki białe, a pozostała część ścian wraz z sufitem została pomalowana na jasno brązowy kolor. Jest to połączenie znakomite, które sprawia, że takie wnętrze jest w idealny sposób wypełnione. Każdy element tam idealnie ze sobą współgra, przez co mamy wrażenie jednolitości i ładnego połączenia, które powoduje, że w takim wnętrzu chcemy spędzać czas. A przecież o to właśnie chodzi, aby stworzyć pokój kąpielowy, w którym będziemy z przyjemnością przebywali i będziemy czuli się tam swobodnie i wyjątkowo. Dzięki temu, będziemy mogli zaznać prawdziwego relaksu.


 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx