Instrukcja montażu Bosch EasyControl adapter ON-OFF i OpenTherm
Instrukcja montażu Bosch EasyControl adapter ON-OFF i OpenTherm
5 listopada 2018
NEOVO ECONOX EFU
De Dietrich kocioł olejowy NeOvo EcoNox
7 listopada 2018

Polecany zestaw kolektorów słonecznych do c.w.u.

Polecany zestaw kolektorów słonecznych

Do domów jednorodzinnych zazwyczaj kupowane są gotowe zestawy solarne. Wybór jest na tyle duży, że jest możliwość pełnego dopasowania instalacji do potrzeb użytkownika. Zwykle robi się to na podstawie informacji o dziennym zużyciu ciepłej wody użytkowej lub liczbie mieszkańców.

W ofercie polecanej przez nas marki Hewalex znajdziesz duży wybór kolektorów słonecznych pozwalających na przygotowywanie ciepłej wody użytkowej, jak i wspierających ogrzewanie budynku. Tak szeroka oferta pozwala na idealne dopasowanie zestawu solarnego do potrzeb użytkownika i wszystkich kryteriów technicznych. Do wyboru są kolektory płaskie z absorberami całkowicie miedzianymi, aluminiowymi, bądź aluminiowo-miedzianymi. Możliwy jest także wybór jednego z zestawów zawierających kolektory próżniowe.

Dlaczego warto zdecydować się na gotowy zestaw kolektorów słonecznych ?

Korzystna cena

W porównaniu do elementów kupowanych elementów, można zaoszczędzić ponad 20 %

Dłuższy okres gwarancji

Nabywając zestaw solarny od marki Hewalex, zyskujesz dodatkowy rok gwarancji.

Kompletny system grzewczy

W zestawie znajduje się pojemnościowy podgrzewacz wody oraz grupa pompowa.

Pamiętaj

Nabywając zestaw kolektorów słonecznych, otrzymujesz wszystkie elementy potrzebne do montażu. Dzięki temu nie ma ryzyka, że przy instalacji zostanie zastosowane zbyt małe naczynie wzbiorcze czy zbyt małej pojemności podgrzewacz wody. Dodatkowo trzeba będzie jedynie zamówić rury instalacji solarnej, dostosowane do długości tworzonej instalacji, a także systemy mocujące do kolektorów słonecznych.


Polecane przez nas promocyjne zestawy kolektorów słonecznych


Pamiętaj że proponowane zestawy solarów do podgrzewania wody użytkowej możesz nabyć na dofinansowanie z programu Prosument, tym samym zakup solarów może być bardzo dobrą inwestycja która pozwoli zmniejszyć rachunki za ogrzewanie, jednocześnie przyczyniając się do walki ze smogiem

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx