LG ART COOL Stylist Katalog Klimatyzatorów Pokojowych LG 2015
10 kwietnia 2016
Certyfikat – montaż oraz uruchomienie pomp ciepła firmy Sunex
16 kwietnia 2016

Katalog Klimatyzatory komercyjne LG 2015

Biura oraz budynki użyteczności publicznej już od wielu lat korzystają z dobrodziejstwa, jakie oferują klimatyzatory komercyjne. Zapewniają one dogodne warunki do pracy, nawet podczas największych upałów. Dzięki nim w pomieszczeniach biurowych jest chłodno. Klimatyzatory komercyjne LG wychodzą naprzeciw potrzebom użytkowników. Warto zapoznać się z nowymi propozycjami tego wiodącego producenta.

LG stale się rozwija i dostarcza nowe rozwiązania w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych. Tym razem postanowiła wziąć na warsztat urządzenia inwerterowe. Marka chce podwyższyć ich wydajność, a jednocześnie zmniejszyć zużycie energii potrzebnej do ich zasilania. Ma się to przełożyć na wzrost efektywności energetycznej i większą niezawodność pracy. Pomóc w osiągnieciu przyjętych założeń ma nowa wersja sprężarki, która o 40% zmniejsza zużycie energii.

Wszystkie urządzenia przeznaczone do celów komercyjnych, zapewniają wysoki komfort użytkowania. Są to sprzęty odznaczające się wysoką trwałością i najwyższą z możliwych efektywnością energetyczną.Nowa linia klimatyzatorów LG

To co proponuje nowa linia klimatyzatorów komercyjnych LG, skupiona w serii Split i Multi Split, to przede wszystkim szybsze osiąganie pożądanych temperatur, dużo bardziej precyzyjna praca, a także stabilność działania urządzania. Zastosowane zaawansowane rozwiązanie VRF polega na jednoczesnym kontrolowaniu temperatury oraz ciśnienia. Wszystko to sprawia, że systemy działają jeszcze lepiej niż dotychczas.

Nowe urządzenia komercyjne zapewniają również cichszą pracę, co wpływa na zwiększony komfort użytkowania.

Można także zauważyć zwiększone możliwości oszczędzania, dzięki limitowi wydajności, jaki urządzenia mają osiągać. Pozwala to na ograniczenie kosztów związanych z użytkowaniem systemu. Sprawdzi się to świetnie na przykład podczas przerw, gdy biuro nie działa np. z powodu świąt czy długich weekendów. Klimatyzatory nie muszą wtedy działać na najwyższych obrotach. Można ustawić je w tryb oszczędności, co przyniesie realne obniżenie kosztów prowadzenia biura. Dla każdego przedsiębiorcy będzie to na pewno bardzo dobra wiadomość.

Nowe klimatyzatory komercyjne zawierają wiele użytecznych funkcji, które zwiększą komfort użytkowania, a także sprawią, że ich obsługa będzie dużo prostsza.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem marki LG, w którym wszystkie komercyjne rozwiązania zostały przedstawione ze szczegółami.

 

Kliknij by zobaczyć ofertę tych urządzeń w naszym sklepie

Zobacz nasz certyfikat autoryzowanego instalatora klimatyzatorów LGRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
7 lat temu

Uważasz, że opłaca się montować klimatyzatory nawet do małych mieszkań? Lato zapowiada się upalnie a klimatyzacja bardzo by się przydała.

Robert
Robert
7 lat temu

Czy klimatyzator LG należy serwisować ? jeżeli tak to co jaki czas ?

Andrej
Andrej
7 lat temu

Mam w domu klimatyzator LG, polecam kazdemu

4
0
Podziel się swoją opiniąx