Ozonowanie klimatyzacji oraz wentylacji mechanicznej pomocne w walce z pandemią koronawirusa COVID-19
Ozonowanie klimatyzacji oraz wentylacji mechanicznej pomocne w walce z pandemią koronawirusa COVID-19
16 marca 2020
Segregacja odpadów - jakie kosze do segregacji śmieci należy kupić
Segregacja odpadów – jakie kosze do segregacji śmieci należy kupić?
20 marca 2020
Pokaż wszystkie
Czy można używać klimatyzacji w domu, mieszkaniu lub biurze podczas trwania pandemii koronawirusa COVID-19

Czy można używać klimatyzacji w domu, mieszkaniu lub biurze podczas trwania pandemii koronawirusa COVID-19

Czy można używać klimatyzacji w domu, mieszkaniu lub biurze podczas trwania pandemii koronawirusa COVID-19

W związku z ogromną ilością zapytań zarówno telefonicznych jak i mailowych dotyczącą zagadnień związanych z używaniem klimatyzacji podczas trwania pandemii koronawirusa COVID-19 postanowiliśmy odnieść się do tego zagadnienia na stronach naszego bloga.

Koronawirus 2020

Pragniemy rozwiać wszystkie wasze obawy podczas trwania ogólnopolskiej kwarantanny związanej z globalną pandemia koronawirusa COVID-19, tak możecie w bezpieczny sposób korzystać z wszelkich rodzajów urządzeń klimatyzacyjnych zarówno zainstalowanych w biurze, sklepie, gabinecie, przychodni jak i zarówno tych w domach lub mieszkaniach.


Musicie pamiętać że klimatyzator „obraca” powietrze wewnątrz pomieszczenia w którym się znajduje. Dopytywaliście też zwłaszcza starsze osoby, co to za „rurki” idą od urządzenia wewnętrznego do tego zainstalowanego na zewnątrz. Otóż uspokajamy tymi „rurkami” krąży czynnik chłodniczy pomiędzy tymi urządzeniami, w żaden sposób powietrze z zewnątrz nie dostaje się do środka pomieszczenia.

Pamiętajcie również o naszych zaleceniach dotyczących użytkowników systemów klimatyzacyjnych podczas trwania obecnego stanu zagrożenia epidemicznego jak również o w celu poprawy jakości powietrza którym oddychamy o okresowym ozonowaniu klimatyzacji zwłaszcza tych kanałowych.

Czy można bezpiecznie używać klimatyzacji w domu, mieszkaniu lub biurze podczas trwania pandemii koronawirusa COVID-19

W związku z ogromną ilością zapytań zarówno telefonicznych jak i mailowych dotyczącą zagadnień związanych z używaniem klimatyzacji podczas trwania pandemii koronawirusa COVID-19 postanowiliśmy odnieść się do tego zagadnienia na stronach naszego bloga.

Pytaliście również: czy można włączyć klimatyzator podczas pandemii koronawirusa, czy nie zarażę wirusem podczas korzystania z klimatyzacji, czy jest bezpieczne korzystanie z klimatyzacji podczas kwarantanny.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx