Ozonowanie klimatyzacji oraz wentylacji mechanicznej pomocne w walce z pandemią koronawirusa COVID-19
Ozonowanie klimatyzacji oraz wentylacji mechanicznej pomocne w walce z pandemią koronawirusa COVID-19
16 marca 2020
Segregacja odpadów - jakie kosze do segregacji śmieci należy kupić
Segregacja odpadów – jakie kosze do segregacji śmieci należy kupić?
20 marca 2020
Pokaż wszystkie
Czy można używać klimatyzacji w domu, mieszkaniu lub biurze podczas trwania pandemii koronawirusa COVID-19

Czy można używać klimatyzacji w domu, mieszkaniu lub biurze podczas trwania pandemii koronawirusa COVID-19

Czy można używać klimatyzacji w domu, mieszkaniu lub biurze podczas trwania pandemii koronawirusa COVID-19

W związku z ogromną ilością zapytań zarówno telefonicznych jak i mailowych dotyczącą zagadnień związanych z używaniem klimatyzacji podczas trwania pandemii koronawirusa COVID-19 postanowiliśmy odnieść się do tego zagadnienia na stronach naszego bloga.

Koronawirus 2020

Pragniemy rozwiać wszystkie wasze obawy podczas trwania ogólnopolskiej kwarantanny związanej z globalną pandemia koronawirusa COVID-19, tak możecie w bezpieczny sposób korzystać z wszelkich rodzajów urządzeń klimatyzacyjnych zarówno zainstalowanych w biurze, sklepie, gabinecie, przychodni jak i zarówno tych w domach lub mieszkaniach.


Musicie pamiętać że klimatyzator „obraca” powietrze wewnątrz pomieszczenia w którym się znajduje. Dopytywaliście też zwłaszcza starsze osoby, co to za „rurki” idą od urządzenia wewnętrznego do tego zainstalowanego na zewnątrz. Otóż uspokajamy tymi „rurkami” krąży czynnik chłodniczy pomiędzy tymi urządzeniami, w żaden sposób powietrze z zewnątrz nie dostaje się do środka pomieszczenia.

Pamiętajcie również o naszych zaleceniach dotyczących użytkowników systemów klimatyzacyjnych podczas trwania obecnego stanu zagrożenia epidemicznego jak również o w celu poprawy jakości powietrza którym oddychamy o okresowym ozonowaniu klimatyzacji zwłaszcza tych kanałowych.

Czy można bezpiecznie używać klimatyzacji w domu, mieszkaniu lub biurze podczas trwania pandemii koronawirusa COVID-19

W związku z ogromną ilością zapytań zarówno telefonicznych jak i mailowych dotyczącą zagadnień związanych z używaniem klimatyzacji podczas trwania pandemii koronawirusa COVID-19 postanowiliśmy odnieść się do tego zagadnienia na stronach naszego bloga.

Pytaliście również: czy można włączyć klimatyzator podczas pandemii koronawirusa, czy nie zarażę wirusem podczas korzystania z klimatyzacji, czy jest bezpieczne korzystanie z klimatyzacji podczas kwarantanny.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną. Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *