Standard energetyczny budynku
Standard energetyczny budynku – zapotrzebowanie energetyczne w kwh/m2
6 czerwca 2018
DAIKIN Cennik Systemów Grzewczych 2018
DAIKIN Cennik Systemów Grzewczych 2018 – Systemy ogrzewania
7 czerwca 2018
Pokaż wszystkie
Grzejniki Zehnder

Grzejniki Zehnder

Grzejniki dekoracyjne Zehnder występują w kilku wersjach, przeznaczonych do różnych pomieszczeń w do

Grzejniki dekoracyjne Zehnder

Grzejniki dekoracyjne Zehnder występują w kilku wersjach, przeznaczonych do różnych pomieszczeń w domu. Dzięki najwyższej jakości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 Grzejniki dekoracyjne proponowane przez markę Zehnder odznaczają się wysoką funkcjonalnością. Oddają bardzo dużo ciepła poprzez łagodne promieniowanie. Pozwalają na zachowanie czystości we wnętrzu i bez żadnych problemów można je połączyć z systemami niskotemperaturowymi. Przy tym odznaczają się znakomitym i nienagannym designem.

Rodzaje grzejników w ofercie marki Zehnder

– Grzejniki łazienkowe

Ważne jest, aby w każdej łazience było ciepło i przytulnie. Grzejniki dekoracyjne Zehnder zadbają zarówno o właściwy komfort termiczny, jak i o idealny wystrój wnętrza. Spełniają oczywiście także funkcję praktyczną – można na nich rozwiesić ręczniki i ubrania, które chcemy wysuszyć.

– Grzejniki pokojowe

W pokojach chcemy umieszczać zarówno elementy dekoracyjne, jak i w pełni użytkowe. Marka Zehnder przygotowała grzejniki, które pozwolą na podkreślenie wyjątkowego stylu wnętrza. Są one połączeniem funkcjonalności i pięknego designu.

– Grzejniki do instalacji niskotemperaturowych

Jeżeli decydujesz się na wprowadzenie do swojego domu ogrzewania podłogowego, warto nabyć pasujące do systemu grzejniki. Pozwolą one uzyskać zdrowy i przyjemny klimat we wnętrzach. Najlepiej, gdyby były to modele o transparentnej, członowej budowie.

– Grzejniki „na wymianę”

Gdy Twoje stare grzejniki nie wyglądają już dobrze, warto zdecydować się na opcję „na wymianę” oferowaną przez Zehnder. Można wybrać panele o rozstawie 500 mm, który jest typowy dla grzejników starej generacji. Dzięki tej propozycji, nie będzie trzeba przerabiać posiadanej instalacji, aby zainstalować nowe, świetnie wyglądające grzejniki.

– Grzejniki na wymiar

Marka Zehnder ma w swojej ofercie także specjalne wersje grzejników tworzone z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. Szeroka oferta indywidualnych rozwiązań zaprojektowanych z myślą o konkretnym wnętrzu sprawi, że system grzewczy idealnie wkomponuje się w aranżację wnętrza.

– Grzejniki elektryczne

Grzejniki od marki Zehnder posiadają zasilanie elektryczno-wodne i pozwalają na uzyskanie pełnej kontroli nad poziomem temperatury w danym wnętrzu. Ponadto, prezentują się one w bardzo atrakcyjny sposób pod każdym względem. Spełniają również ważną funkcję użytkową.

– Grzejniki kanałowe

W grzejnikach kanałowych marki Zehnder zostało wykorzystane zjawisko konwekcji. Pozwala ono na unoszenie się mas ciepłego powietrza i skuteczne ogrzewanie pomieszczenia.

– Grzejniki konwektorowe

Grzejniki konwektorowe marki Zehnder można umieścić w każdym wnętrzu, bez wyjątku. Sprawdzają się one świetnie zarówno w obiektach prywatnych, jak i biurowych.

Grzejniki Zehnder – Budowa i Remont – 

Cennik Zehnder – Budowa i Remont

Aktualny cennik Zehnder W cenniku cenny katalogowe producenta – Skontaktuj się z nami – otrzymasz extra rabat, pod tabelą cenniki w formie pdf

Zobacz: remont.biz.pl/cennik-zehnder/


Zobacz również

Zehnder – Budowa i Remont

Zehnder – Budowa i Remont

Zehnder to bardzo dobrze znany producent systemów grzewczych, jak i chłodniczych, jakie można stosować w domu. Urządzenia od tego producenta zapewniają wyjątkowy komfort w każdym pomieszczeniu. Dbają również o to, aby można było w nich przebywać z wielką przyjemnością.

Zobacz: remont.biz.pl/category/zehnder/

 

Podziel się
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną. Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; kotły gazowe, klimatyzatory, pompy ciepła lub rekuperatory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up