Powłoka rozlewna gładka - grubość ok. 1.0 mm
Powłoka rozlewna gładka – grubość ok. 1.0 mm
15 sierpnia 2020
Jaki okap kuchenny wybrać - K1
Jaki okap kuchenny wybrać ?
20 sierpnia 2020

Vasco vintage ’50 – grzejniki dekoracyjne

Grzejnik dekoracyjny vintage ’50 marki Vasco to powrót do przeszłości w najlepszym możliwym stylu. Grzejnik ten wykonany jest ze stali a masywne użebrowanie cofa nas w czasie do wczesnych lat 50 minionego wieku, dzięki gęsto ułożonym żeberkom mimo wiekowego wyglądu jest wstanie efektywnie ogrzać nasz dom lub mieszkanie, natomiast dzięki możliwości zamówienia wersji naściennej lub wolnostojącej idealnie wkomponuje się w każdą aranżację wnętrza. Radiator VINTAGE ’50 dostępny est w pełnej palecie kolorów VASCO, a dodatkowo w specjalnej wersji VINTAGE – surowej stali pokrytej lakierem bezbarwnym.

Ile kosztuje Vasco vintage ’50 – grzejnik dekoracyjny

Cena netto grzejnika dekoracyjnego Vasco vintage ’50 podana została według cennika producenta na rok 2020

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

VASCO RITMO – grzejniki dekoracyjne

Grzejniki Vasco

Zobacz pozostałe grzejniki oferowane przez tego producenta i sprawdź dlaczego to właśnie one są tak chętnie wybierane.

Zobacz
VASCO RITMO – grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne

Sprawdź również nasz dział grzejników dekoracyjnych i sprawdź jakie modele grzejników są aktualnie na topie.

Zobacz

Vasco vintage ’50 – grzejniki dekoracyjne ( radiator )

Grzejnik dekoracyjny vintage ’50 marki Vasco to powrót do przeszłości w najlepszym możliwym stylu. Grzejnik ten wykonany jest ze stali a masywne użebrowanie cofa nas w czasie do wczesnych lat 50 minionego wieku, dzięki gęsto ułożonym żeberkom mimo wiekowego wyglądu jest wstanie efektywnie ogrzać nasz dom lub mieszkanie, natomiast dzięki możliwości zamówienia wersji naściennej lub wolnostojącej idealnie wkomponuje się w każdą aranżację wnętrza. Radiator VINTAGE ’50 dostępny est w pełnej palecie kolorów VASCO, a dodatkowo w specjalnej wersji VINTAGE – surowej stali pokrytej lakierem bezbarwnym.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx